kermanyy

Saturday, 23 October 2021

کمیته اخلاق دولتی Embattled JCOPE به افراد خارجی در مورد معامله کتاب Cuomo اجازه می دهد

کمیته اخلاق دولتی Embattled JCOPE به افراد خارجی در مورد معامله کتاب Cuomo اجازه می دهد


کمیسیون اخلاقی ایالت نیویورک قرار است یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد نحوه رسیدگی به درخواست اندرو کوومو فرماندار سابق برای اجازه نوشتن خاطرات دوران همه گیری صحبت کند. بحران آمریکابه

کوئومو با تأیید وکیل کمیسیون مشترک اخلاق عمومی در تابستان 2020 قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با آژانس انتشارات تاج منعقد کرد ، علاوه بر حقوق دریافتی خود با پرداخت مالیات بیش از 200 هزار دلار.

اما آن پروسه تأیید ماه ها به طور مخفیانه پوشش داده می شد ، همانطور که قرارداد کتاب نیز خود را نشان می داد. آژانس های دولتی خوب پرچم های قرمز در این باره برافراشتند ، و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی از طریق پیش نویس و ویرایش استفاده شده است ، تشدید شد.

قرارداد کتاب کوئومو همچنین موضوع تحقیقات جنایی از سوی دادستان کل لتیتیا جیمز ایالت ایالت و همچنین تحقیق مجلس شورای ایالتی است.

در طول جلسه عملیاتی که بیش از دو ساعت به طول انجامید ، سه شنبه بعد از ظهر ، کمیسیون های JCOPE به استخدام مشاوران خارجی برای تحقیق در مورد این پرونده رای دادند ، پس از آن خوزه نیوز ، رئیس جدید JCOPE که به تازگی منصوب شده است ، توافق را با شرایط نامشخص گزارش کرد.

نیوکس با رد امتناع از این که تحقیقات چه بوده و چه خواهد بود ، گفت: “کمیسیون به اجازه مشاوران مستقل برای بررسی فعالیت های قانونی و رویه های کمیسیون رای داد.” استاندار کیتی هوچول روز دوشنبه نیوس را به عنوان سرپرست موقت فومو انتخاب کرد.

پس از جلسه غیرعلنی ماراتن ، دیوید مک نامارا ، کمیسیونر جمهوری خواه تلاش کرد تا این موضوع را در ثبت عمومی توضیح دهد و از رهبری کمیسیون در مورد بررسی آن درخواست بیانیه کند. فعالیت …. انتشار برای سود شخصی کتاب بحران آمریکابه ”

قبل از اتمام ، مک نامارا توسط نیوفس قطع شد و کمیسیون به سرعت وارد جلسه غیرعلنی شد و در کمتر از پنج دقیقه هیچ گونه اظهارنظر عمومی در این زمینه انجام نشد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر در مورد آنچه نیوفس در جلسه عمومی گفت ، خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در پاسخ به سوال روز سه شنبه JCOPE ، گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، آن را امتحان کنید.”

رأی JCOPE می تواند نشانه تلاش کمیسیون برای بازیابی بخشی از استقلال و اعتبار خود به دنبال ادعاهایی باشد که نشان می دهد Cuomo بیش از حد تأثیرگذار بوده است. موضع هیئت مبهم است و هوچول نشان داده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این همچنین دومین بار در ماه های اخیر است که از کمیسیون خواسته می شود اقدامات خود را بررسی کند. در رأی گیری در ماه اوت ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات محرمانه به کومو در مورد حامی اصلی و دوست نزدیک وی جو پروکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال به سر می برد ، تحقیق کند.

گری لاوین ، عضو جمهوری خواهان کمیسیون JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب Cuomo ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، اگرچه امیدهای وی بر باد رفت. س Theال این است: “آیا پیشرفت آنقدر کند است که به کشش جذابی تبدیل می شود و همه چیز در آن گسترده شده است؟ ”

از آنجا که بهار سال گذشته به دلیل مجموعه ای از ادعاها در مورد قلدری و آزار جنسی ، علیه کوئومو شروع به جلب نظر کرد ، بررسی بیشتری در مورد مزایای کتاب وی انجام شد ، که در اوج محبوبیت با بیماری های منتشر شده تضمین شد.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات همه گیر خود را بنویسد ، ابتدا باید از JCOPE ، داوری که در قوانین اخلاق دولتی حضور دارد ، امضا بگیرد. اما کمیسیون کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه هایی که ماه ها بعد از طریق درخواست های آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق کنترل در ژوئیه 2020 از مجوز درخواست کرد ، نه به ذکر دستاوردهای تنظیم کننده ، بلکه تضمین می کند که از منابع دولتی استفاده نمی شود. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور JCOPE ، بین جلسات کمیسیون کامل و بدون رای کمیسیونر در این مورد ، مورد تأیید قرار گرفت ، چیزی که جمهوریخواهان کمیسیون ماههاست با آن مبارزه می کنند. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود اصرار ورزیده اند که به طور منظم درخواست های درآمد را بدون رای کمیسیون کامل بررسی و موافقت می کنند.

مک نامارا در مصاحبه ای با WNYC / Gothamist پس از رای گیری گفت: “ما یک فرماندار نشسته داشتیم که از فعالیت های خارجی با حقوق بالا درخواست می کرد تا در مورد مسائل ناشی از مسئولیت های خود به عنوان فرماندار گزارش دهد.” “این موضوعی است که باید قبل از کمیسیون کامل مطرح می شد.”

فرماندار سابق از پرداخت 5.1 میلیون دلار برای انتشار خودداری کرد تا اینکه سرانجام صورت حساب های مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار یادگاری ، کنار گذاشت. همانطور که زندگی سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری تغییر کرد ، فروش کتاب او کاهش یافت. به گفته نیویورک تایمز ، کمتر از 50،000 نسخه تا کنون فروخته شده است.

تقریباً در همان زمانی که به كومو در تابستان سال گذشته قرارداد كتاب اعطا شد ، دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID-19 ساکنان خانه های سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله اصلاح گزارش وزارت بهداشت برای كاهش تعداد مرگ و میر.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *