کمیته انتخاب سریال و نمایش خانگی جشنواره فیلم شهر معرفی شد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، جواد رمضان نژاد، امین زندگانی و محمدرضا شفا انتخاب آثار در قالب سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی این جشنواره را بر عهده دارند.
بر اساس این گزارش، جواد رمضان نژاد مدیر مرکز سیما فیلم متولد ۱۳۵۶ در تهران و دارای مدرک دکتری در رشته علوم ارتباطات اجتماعی است. وی مدیر شبکه پنج، شبکه افق و مدیر گروه مستند شبکه چهار است. وی همچنین عضویت در شورای برنامه ریزی و برنامه ریزی شبکه چهار سیما، عضویت در شورای راهبردی مرکز سیمافیلم، عضویت در شورای برنامه ریزی برنامه های مستند صدا و سیما، مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی مرکز بسیج صدا و سیما.
امین زندگانی متولد ۱۳۵۱ بازیگر، فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه هنر، استاد تئاتر و کارگردانی تئاتر است. وی در سال ۱۳۷۴ جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرد و در سال ۱۳۸۰ دومین بازیگر منتخب اهالی سریال پخش شده (به مدت ۴ سال) از شبکه سوم سیما شد. او در فیلم های «ملک سلیمان»، «فصل فراموشی فریبا»، «من و دبورا» و «حنجره شیطان» بازی کرد و در مجموعه های تلویزیونی «خانه امن»، «حبیب»، «مختارنامه»، «معصومیت از دست رفته» حضور داشت. ، «تا صبح»، «همه چیز آنجاست» و … بازی در تئاترهای «پروین»، «تئاتر شرکت ال»، «تانگو تخم مرغ داغ» و … را در کارنامه دارد.
محمدرضا شفا متولد ۱۳۶۰ در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه رن فرانسه و استاد دانشگاه است. وی تهیه کنندگی فیلم های «بیست و یک روز بعد»، «دیدن این فیلم جرم است»، «مصلحت» و «حناس» را بر عهده داشت. وی همچنین در سال ۱۳۹۳ باشگاه فیلم سوره را تاسیس کرد و مدیر این موسسه سینمایی است.
هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر تابستان امسال به دبیری مجید اکبرشاهی در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید