kermanyy

Friday, 22 October 2021

کنسرسیوم اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری و زورگویی استرس را در ماه آگاهی از چاقی کودکان افزایش می دهد

کنسرسیوم اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری و زورگویی استرس را در ماه آگاهی از چاقی کودکان افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از دوران کودکی است و کنسرسیوم اقدام برای چاقی (OAC) این ماه تلاش می کند تا کاهش وزن و سوگیری قلدری در کودکان چاق را تحت تأثیر اضافه وزن یا چاقی تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن ، مورد تمسخر همسالان مدرسه قرار می گیرند. “تعصب استرس در کودکان و نوجوانان منبع برجسته ای برای نسل های جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند در بزرگسالی برای کودکان باقی بماند. این می تواند به اندازه کافی سخت باشد که کودکی با چاقی زندگی کند بدون اینکه احساس کند با آن بدرفتاری یا بدرفتاری شده است. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و برای جلوگیری از سوگیری فشار تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای جلوگیری از تعصب استرس دوران کودکی و قلدری از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. همه کمکهای مالی به منظور تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی انجام می شود.

کنسرسیوم اقدام چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، متعهد به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت است.

###

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *