kermanyy

Sunday, 24 October 2021

کوینن جتز ، کوینسی ویلیامز در برابر تایتان ها تاریخ می سازد

کوینن جتز ، کوینسی ویلیامز در برابر تایتان ها تاریخ می سازد


یک نمایشنامه ، کوئینن ویلیامز در پشت صحنه ، ویران کننده بود. برادر بزرگتر بعدی کوئینسی ، ستاره تیتان ها را با دریک هنری عقب کشید.

این دو برادر با هم مطمئن شدند که Jets ورزشگاه MetLife را بدون شکست ترک نکرده و در این روند تاریخ سازی کردند. آنها اولین جفت برادرانی بودند که در همان بازی برای یک تیم کیسه دریافت کردند ، از زمانی که کیسه ها در سال 1982 به مقام رسمی رسید.

“من مادرم را می شناسم [would be] مفتخر است ، “کوئینن از مارکیشا ، که در 12 سالگی بر اثر سرطان درگذشت ، گفت. “او معتاد است ، من فقط می دانم که او ابتدا یک کیف گرفت و من سعی می کنم هر هفته کیف بگیرم. این شغل کوچک من است “

هنگامی که آنها شروع به از دست دادن بازیکن خط جراد دیویس به دلیل آسیب از ناحیه مچ پا در پیش فصل کردند ، جت کوینسی ادعاهای جگوارها را برطرف کرد و برادران بیرمنگام ، علا ، که در مدرسه گذشته در کنار هم بازی کرده بودند را دوباره متحد کرد. بازیکن خط سال سوم در دو بازی اول خود خوب بازی کرد ، اما یکشنبه متفاوت بود. او در سراسر زمین بود ، 10 تکل ، اولین گونی NFL و دو تکل برای باخت بیرون آورد. کوینن ، که هفت تکل ، دو جیب و یک ماشین برای از دست دادن داشت ، کنترل را در دست داشت.

رایان تاننهیل ، مهاجم مرکزی Titans نمی تواند از برادران Quincy و Quinnen Williams فرار کند.
رابرت سابو ؛ ورزش TODAY ایالات متحده

کوینن بعد از اینکه جت ها هفت گونی بیرون آوردند ، گفت: “این شگفت انگیز بود زیرا بسیاری از مردم از آن خبر ندارند.” بسیاری از آنها در 7 نوامبر 2017 از 7 قبض در قبال بیلز استفاده کردند. “بسیاری از مردم واقعاً به او فکر نمی کنند همانطور که او یک بالر است شگفت انگیز بود که به آنجا بروم و او را به قتل برسانم و او را مانند او روی نوار ضبط کنم. “

قبل از این بازی ، کوئینن و کوئینسی به عنوان بخشی از کمپین “Crucial Catch: Intercept Cancer” انجمن سرطان آمریکا با شش بازمانده از سرطان ملاقات کردند. آنها سپس یاد مادر خود را با دستاوردهای برجسته گرامی داشتند.

این زوج به همراه مدافع خطی سی جی موزلی (13 تکل ، یک گونی) اقدام به دفاع از هیولا کردند. این واحد در آغاز بازی Jets را در زمان بازی متوقف کرد ، زمانی که خط حمله به زمین خورد و افت کرد ، اما وقت اضافی را از دست نداد تا اولین برد تیم را بدست آورد ، هنگامی که رندی بولاک ، بافنده جت ، قبلاً با یک گل 49 یاردی در ثانیه های پایانی شکست خورد.

در آخرین تلاش ، کوینسی بزرگترین بازی را انجام داد و پاس محکمی برای انتونی فیرکسر در نزدیکی خط دروازه شکست. در ابتدا ، پرتاب به هدف نگاه می کرد ، اما کوینسی پوشش خوبی داشت و تیتان ها مجبور به یک تلاش برای گلزنی شدند.

کوئینن با لبخند گفت: “من با او بزرگ شدم.” “من می دانم چه کاری می تواند انجام دهد.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *