کیلومتر ۷ جاده شهرکرد به شلمزار آماده بهره برداری می باشد


به گزارش خبرگزاری شهرکرد فارس، حسینعلی مقصودی عصر امروز در حاشیه بازدید از محور شهرکرد به شلمزار اظهار داشت: ۷ کیلومتر قطعه اول این مسیر طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: پروژه ساخت باند دوم شهرکرد به شلمزار به طول ۳۲ کیلومتر از پروژه بزرگتر شهرکرد – بازفت – مسجد سلیمان است.

وی افزود: حدود ۶ کیلومتر از این جاده در سال های اخیر به عنوان نقاط حادثه خیز به چهار خطه تقسیم شده و ۲۶ کیلومتر باقی مانده نیز در دو امتداد ۱۳ کیلومتری در حال انجام است. اعتبار.

مقصودی با بیان اینکه عملیات عمرانی در امتداد اول بزرگراه خوزستان به بزرگراه شمس آباد از سال ۱۳۹۸ آغاز شد، گفت: در حال حاضر ۷ کیلومتر از این مسیر آماده بهره برداری است و ۶ کیلومتر باقیمانده نیز در ماه های آینده تکمیل می شود.

وی گفت: در حال رایزنی با کشاورزان و مالکان برای ادامه مسیر هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ادامه داد: ۲۰۰ میلیارد تومان با ماده ۵۶ هزار و ۴۰۰ ردیف اعتباری به این پروژه اختصاص یافته که در مرحله تخصیص نهایی است.

مقصودی افزود: همچنین از مصوبات سفر ریاست جمهوری ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای کل پروژه شهرکرد برای مسجد سلیمان تامین شده که در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای محور شهرکرد به شلم زار ابلاغ شده است. وجه نقد و اسناد خزانه و در حال انتشار است.

من باید بگویم؛ ۲ کیلومتر از قطعه دوم این محور شامل چندین نقطه حادثه خیز در روزهای اخیر زیر بار ترافیک رفته و در صورت اخذ اعتبارات مذکور، کل محور ۲۶ کیلومتری در سال جاری به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/۶۸۰۲۴
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید