kermanyy

Saturday, 23 October 2021

گارد ریکرز به اتهام قاچاق اسلحه برای دستگیری متهم می شود

گارد ریکرز به اتهام قاچاق اسلحه برای دستگیری متهم می شود


دادستانی منطقه برانکس از یک زندانبان متهم است که به صورت قاچاق به یک تیغ برای زندانی زندانی در جزیره رایکرز وارد شده است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از هشدار معاون نگهبان به مامور اصلاح و تربیت مبنی بر دستبند به جاناتان سانچز ، زندانی 31 ساله ، که در مرکز George R. Vierno در جزیره رایکرز نگهداری می شد ، دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله متهم ، زندانبان دستور تحقیق در مورد بازداشت شده را صادر کرد که به گفته اداره تحقیقات و اصلاح و تربیت شهر ، یک تیغ مخفی در داخل قلم قلم کشف شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر بخش تحقیقات گفت: “یک معاون سرپرست حساس و سریع و تیمش به توقف جریان قاچاق در شرایط اضطراری و چالش برانگیز در زندان های شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI ، نشان دهنده سیاست تحمل صفر شهر نیویورک در مورد قاچاق کالا در زندان های شهر است. ”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی گفتند که سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان شهری کار می کرد متوقف کردند. در هماهنگی روز پنجشنبه ، یک قاضی مامور اصلاحی را آزاد کرد و به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورت محکومیت متهم به تحریک زندان قاچاق در مرحله اول ، سیمز می تواند تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد سوء رفتار متهم شده است: سوء رفتار رسمی و ارتقای قاچاق زندان در مرحله دوم. وکیل وی بلافاصله به درخواست های اظهار شده توسط شرکت حقوقی وی پاسخ نداد.

دستگیری این نگهبان در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های سراسر شهر نیویورک با خشونت های مداوم دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه در تاسیسات دسترسی که کارکنان در مورد وقوع زور ، چاقوکشی و قتل عام حضور داشته اند.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندان های شهر باید با افزایش تعداد COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل غیبت و افزایش کارگران ، حوادث خودزنی کنار بیایند. دست کم دوجین زندانی در شهر نیویورک در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواسته اند تا بازداشت های بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحی شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر ترغیب کرده است و می گوید کارکنان موجود نمی توانند کنترل خود را در امکانات خود حفظ کنند.

به گفته اداره اصلاح و تربیت ، حدود یک چهارم پرسنل متحد لباس بیمار را صدا می زنند یا در حال حاضر به دنبال کار نیستند – این میزان حتی از سطح غیبت های بالاتر در سال جاری بهبود یافته است. مسائل مربوط به کارکنان باعث شده است که نگهبانان باقیمانده در زندان ده ها پست خود را بازنشسته کنند و مردم را بدون خدمات اساسی در زندان به سر ببرند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *