kermanyy

Monday, 25 October 2021

گای سعی می کند 100 تاکو برایش بخرد

گای سعی می کند 100 تاکو برایش بخرد


او در جهنم تاکو بود.

اینفلوئنسر TikTok پس از گزارش در مورد “اولین بدترین قرار خود” که در آن مشتری قصد داشت 100 تاکو برای او بخرد ، در رسانه های اجتماعی دست به دست شد. در حال حاضر 14 میلیون نفر کوکی را نشان می دهند که با سختی های آن روبرو می شود.

TikTokker Elyse Myers – معروف بهelysemyers روی صحنه – در خلاصه ویدئویی این رویداد نوشت: “من از آن به بعد به Tacobell نرفته ام.” Tokfluencer کوکی را در پاسخ به طرفداری که از تجربه وحشتناک روز خود پرسیده بود ، ارسال کرد.

“بدترین اولین ملاقات من تا به حال چه بوده است؟ خیلی خوشحالم که پرسیدی ، ”مایرز به یاد می آورد. “قبل از اینکه با دود یک مرد آشنا شوم ، برنامه هایی برای بازگشت داشتم. این پسر من را به طور ناگهانی هل می دهد و می گوید “من از چهره شما خوشم می آید ، بیایید کمی غذا بخوریم.”

با وجود خط عجیب و غریب انتخاب ، مایرز با این تاریخ موافقت کرد ، بنابراین “زنگ ها را به صدا در آورد. ”

“من 45 دقیقه به خانه او نقل مکان کردم. بیرون ایستاده است. “فریاد غم انگیز گفت. “او به سمت ماشین من می رود و می گوید:” من کلیدهایم را گم کرده ام. آیا می توانید ما را به آنجا ببرید؟ ‘

“آیا باید همان جا رها شوم و به خانه بروم؟ وجود دارد. آیا من بودم؟ مطلقا نه ، “او ادامه داد.

او گفت که شب یک شبه بیشتر شد وقتی که آنها به درایو Taco Bell حرکت کردند ، به درخواست خزنده ، و او ادامه داد و گفت: “من 100 تاکو می خواهم ، متشکرم.”

“به پنجره می رسیم و او شروع به نگاه کردن به بدن خود می کند و من می گویم” آیا کیف پول خود را فراموش کرده اید؟ ” “عزادار زن باردار ، که در نهایت 149 دلار برای دستور احمقانه شیطان نژاد تورتیلا جریمه کرد.

با این حال ، این تنها در نوک کوه یخ بود.

“من 100 تاکو می خرم و از او می پرسم حالا کجا می رویم؟” مایرز که به قضاوت بهتر اعتراض کرد گفت: “به خانه من بازگرد.” “خوب ، این اتفاق می افتد. من اکنون متعهد به این کار هستم ، این اتفاق می افتد. “

او با پرداخت 149 دلار برای سفارش تاکو بیدار شد.
تیک تاک

وقتی به خانه فرد آزاد رسید ، آقای اشتباه 100 ضربه محکم را روی میز انداخت و “Let’s Feast!” را تکان داد. ”زن ترسیده در بالای ریه خود به یاد آورد.

آنها سپس غذای تیتانیک Tex-Mex را در “سکوت کامل” خوردند و با آن پدر خرما به آنها ملحق شد.

مایرز گفت: “پدر راه می افتد ، تاکو می گیرد.” و در حالی که کنار میز ایستاده بود ، معدن خود را روی آنها پرتاب کرد. پدر بعد از اینکه با دهانی پر از تاکو روی او متمایل شد و از متر پرسید که آیا می خواهد آتلیه اش را ببیند ، بیش از حد گرم شد.

مایرز ، که در آن زمان تصمیم گرفت که “به طور کامل یا در غیر این صورت” تصمیم گرفته است ، گفت: “من هرگز نمی خواستم در زندگی ام چیزی کمتر ببینم.” من کشته می شوم. ”

خوشبختانه او توانست غروب وحشتناک را جبران کند. مایرز گفت که آنها خانه را با جعبه های تاکو – که شامل 94 عدد بود – از خانه خارج کردند ، قبل از اینکه به پسر و پدر مراجعه کنند و بگویند: “از این تجربه متشکرم – دیگر از من خبری نخواهید داشت.”

تعداد زیادی تاکو وجود داشت.
تعداد زیادی تاکو وجود داشت.
تیک تاک

داستان وحشی مایرز توجه 200 هزار طرفدار TikTok را به خود جلب کرد.

یکی از طرفداران می گوید: “اجازه دهید کسی این داستان را تحریک کند.”

یکی دیگر می گوید: “شیوه داستان نویسی شما بسیار جذاب است.”

یکی از دختران سوار یا در حال مرگ می نویسد: “بسیار خوشحالم که تاکو را با خود برده اید.” “ممکن است شما در ابتدا با جریان کار پیش می رفتید اما در پایان اولویت های شما خوب بود. ”

“این تاکوهای لعنتی من بود. “مایرز پاسخ داد.

یک کمدین رسانه های اجتماعی به شوخی گفت که BF او برنامه تاریخ Uber Eats را مسخره نمی کند ، اما “خیلی خجالت می کشد که چیزی بگوید.”

حتی حساب رسمی Tinder TikTok نیز مانع این کار شد و نوشت: “بسیار خوب ، مانندtinder ، من بسیاری از داستانهای بد روز را شنیده ام ، اما از تاریخ 10/7/2021 این یکی در 10 مورد برتر قرار دارد.”

در نتیجه سونامی اظهارنظرها ، مایرز دو ادعای بعدی را به “حماسه مرد تاکو” ارائه داد – یکی در مورد نحوه فرار و خوردن همه 100 تاکو صحبت کرد.

این اولین بار نیست که یک تاریخ نامناسب تقاضای نامعقول غذا را ایجاد کرده است. در ژانویه 2020 ، یک “شاه” خودخوانده گفت که دوست دخترش “فقیر و دروغگو” است زیرا به جای کاهش 50 دلار برای شام خرچنگ قرمز ، غذای خانگی به او پیشنهاد کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *