گردانهای عزالدین القسام پاسخگویی عملیات «ارئیل» را بر عهده گرفت


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گردانهای شهید «عزالدین القسام» شامگاه همانطور که صحبت می کنیم دوشنبه ادعا‌ای را دانستن درباره عملیات «ارئیل» علیه صهیونیستها چاپ شده کرد.

خبرگزاری سما ضمن نقل این ادعا گزارش داد، گردانهای القسام کدام ممکن است شاخه ارتش جنبش حماس است، پاسخگویی عملیات قهرمانانه ارئیل را کدام ممکن است شامگاه جمعه قبلی به پایان رسید، بر عهده می‌گیرد.

این گروه فلسطینی {تأکید کرد} کدام ممکن است این عملیات، پاسخی به تجاوز وحشیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظالمانه رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمازگزاران است را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی نیز مجازات ها آن را در تذکر نگرفت.

گردانهای عزالدین القسام تصریح کرد کدام ممکن است به این عملیات مجاهدان شخصی خوشحال از می‌تنبل؛ مجاهدانی کدام ممکن است همراه با سایر نیروهای از دوام فلسطین {در سراسر} اراضی اشغالی این ملت به نبرد مشغول هستند.

{در این} ادعا تأکید شد کدام ممکن است عملیات مذکور، فینال عملیات اجتناب کرده اند این بازو نخواهد بود.

در همین ارتباط، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش از دوام اسلامی فلسطین (حماس) بامداد شنبه اظهار داشت کدام ممکن است عملیات شهرک ارئیل، تاکید می‌تنبل کدام ممکن است انقلاب در تمام کرانه باختری شعله‌ور شده است.

وی افزود: «عملیات ارئیل تاکید می‌تنبل کدام ممکن است تدابیر اشغالگران به سمت اصرار بچه ها فلسطینی برای مقابله در جاری فروپاشی است».

نظامی رژیم کوتاه مدت صهیونیستی بامداد روز شنبه اجتناب کرده اند عکس گرفتن در نزدیکی شهرک صهیونیستی ارئیل در شمال کرانه باختری خبر داد. {در این} عکس گرفتن خوب نگهبان امنیتی شهرک ارئیل همراه خود شلیک ۲ فلسطینی مسلح کشته شد.

نیروهای اشغالگر صهیونیست پس اجتناب کرده اند این حادثه اقدام به تعطیل درگاه قلمرو سلفیت کردند.

سرپرست محل کار جامعه المیادین در فلسطین اشغالی نیز اظهار داشت کدام ممکن است شهرک ارئیل از نزدیک خرس ایمنی قرار داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلیک به نیروی امنیتی این شهرک اجتناب کرده اند شکاف صفر {بوده است}.

وی افزود کدام ممکن است محدوده این شهرک صهیونیستی در کرانه باختری برای اجرای عملیات، به مشکل کشیدن عظیم برای نیروهای اشغالگر اسرائیلی به شمار می‌آید.

انتهای پیام/.

 
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید