kermanyy

Friday, 22 October 2021

گروهبان NYPD دبورا دانر را به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود

گروهبان NYPD دبورا دانر را به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود


گروهبان NYPD می تواند در تیراندازی مرگبار دبورا دانر مخالف عمل کند ، پنج سال پس از مرگ یک زن برانکس می تواند به ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخگویی به سلامت ذهن در سطح ملی کمک کند.

گروهبان هیو بری انتظار می رود سه شنبه آزمایش تقسیم یک هفته ای را آغاز کند. وی متهم به ادعای نظارت و سوء رفتار در قتلهای معروف خواهد بود.

هزینه ها معمولاً تعطیلات را از دست می دهند ، اما طبق تصمیم نهایی کمیسر درموت شی ، این مجازات می تواند مجازات بیشتری را شامل شود. پرونده جنایی بری با آزادی سه ساله به پایان رسید.

دانر ، یک زن 66 ساله سیاهپوست با سابقه اسکیزوفرنی ، در وضعیت اضطراری بود که بری در 19 اکتبر 2016 در آپارتمان خود در قلعه هیل به همراه سه پلیس ، دو پزشک EMT و خواهر دانر همراه شد. به

وقتی گروه سعی کرد زن را از آپارتمانش بیرون بکشد ، ظاهراً او یک لوگو روی یک خفاش بیس بال ساخت. بری ، گروهبان سفیدپوست 32 ساله در آن زمان ، دو تصویر را در تنه این زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

هم شهردار بیل دی بلاسیو و هم کمیسر پلیس جیمز اونیل از اقدامات این افسر انتقاد کردند. دی بلاسیو گفت: “آنچه در این مورد مشخص است این است که ما شکست خورده ایم.”

شکایت از دبورا دانر در سال 2016

فلش

این اعتراض باعث اعتراضات و افزایش آموزش مداخله اضطراری در بین افسران عالی رتبه پلیس شد ، پس از اینکه گزارش شد که بری دوره کاهش ارزش پول را دریافت نکرده است. انجمن گروهبان از اقدامات بری دفاع کرد ، در حالی که شهردار را متهم به طراحی “شکار جادوگران سیاسی” علیه وی کرد.

(نه SBA و نه اندرو کوین ، وکیل بری به هیچ س questionsالی پاسخ ندادند.

پس از اعتراضات گسترده عدالت نژادی و همچنین کشته شدن پلیس دانیل پرود در روچستر ، درخواست ها برای رویکرد جدیدی در برخورد با تماس های بهداشت روانی دوباره در تابستان گذشته افزایش یافت. در اوایل سال جاری ، د بلاسیو یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد که متخصصان واکنش اضطراری را به جای پلیس به 911 تماس بهداشت روانی ارسال می کرد.

اگرچه مدعیان از خلبان تمجید کرده اند ، آنها می گویند فاصله 5 ساله بین مرگ دانر و محاکمه منطقه ای بری نشان دهنده عدم موفقیت مداوم شهر در کنترل زمان است.

جو هیون کانگ ، مدیر اصلاحات پلیس Communities United ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای وجود ندارد که چرا این امر پیش می رود.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را می کنند. اینها تصمیمات سیاسی هستند که در بالاترین سطح دولت گرفته شده و با هدف کشتن یا له شدن مقامات انجام شده است. ”

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند انضباطی کند NYPD دفاع کرده و گفته است که باید منتظر بماند تا پرونده جنایی به پایان برسد.

بری توسط قاضی دادگاه عالی ایالت به اتهام قتل درجه دوم در اوایل سال 2018 تبرئه شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که NYPD “بازنگری انضباطی خود در تصمیمات تاکتیکی و تاکتیکی را انجام خواهد داد. دستورالعمل هایی که منجر به آزادی شد سلاح گرم در این مورد “

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

بری اجازه داشت پس از آزادی به عنوان گروهبان به نیرو بازگردد. او در سال 2020 دستمزد 152،000 دلار به خانه آورد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *