kermanyy

Sunday, 24 October 2021

گروه کتابفروشان “زنان سفید پوست چه خبر است؟” ‘

گروه کتابفروشان “زنان سفید پوست چه خبر است؟”  ‘


انجمن کتابفروشان آمریکا به دلیل ترویج یک رویداد ضد نژادپرستی با عنوان “چه بر سر زنان سفید پوست است؟” ”

این گروه در یک توییت حذف شده که به طور گسترده در اینترنت پخش شد ، “کارگاه ضد مذهبی” را در 21 اکتبر تبلیغ کرد.

علاوه بر حذف آن توییت ، فهرست آنلاین این رویداد اکنون تنها به قسمت دوم عنوان اول کارگاه ، “باز کردن بسته جنسیتی و امتیاز سفید در پی عدالت نژادی” اشاره می کند.

در این لیست آمده است: “همانطور که ما برای عدالت نژادی تلاش می کنیم ، فرصتی برای افرادی که به عنوان زنان سفیدپوست شناخته می شوند وجود دارد تا درک خود را از جنسیت و فریب و برتری داخلی سفیدپوستان بررسی کنند.”

وی گفت: “این کارگاه برای همه کتابفروشان آزاد است ، صرف نظر از نحوه شناسایی آنها ، اما به طور خاص بر زنان سفیدجنس گرا ، زنان تراجنسیتی و افراد غیر دوجنس گرا که دارای هنجارهای جنسی زنانه داخلی هستند تمرکز می کند.”

این کتاب بر سه الگوی رفتاری – نظم ، کمال و مصونیت تمرکز می کند تا به کتابفروشان این الگوهای مضر را بشناسد و برای ایجاد روابط معتبر بین فرهنگی اقدام کند. ”

ایلسا گووان به عنوان “یاور ضد نژادپرستی” توصیف می شود و یکی از بنیانگذاران Cultures Connecting است.
لینکدین

این کتاب توسط نویسندگان ساکن سیاتل ، ایلسا گووان و تیلمان اسمیت اداره می شود که کتابی بحث برانگیز با همین عنوان نوشتند.

گوان “یک تسهیل کننده ضد نژادپرستی ، مشاور ، مربی رهبری ، فعال و بنیانگذار Cultures Connecting است ، که به سازمان های بی شماری کمک کرده است تا چشم انداز خود را برای برابری نژادی تحقق بخشند.”

تیلمان اسمیت.
تیلمان اسمیت “بشردوست ، مشاور ، تسهیل کننده و فعال با تمرکز بر عدالت نژادی ، رفاه سفیدپوستان ، تمایلات جنسی درونی و تسلط سفیدپوستان است. ”
لینکدین

اسمیت به عنوان “مربی ، مشاور ، تسهیل کننده و فعال با تمرکز بر عدالت نژادی ، رفاه سفیدپوستان ، تمایلات جنسی داخلی و تسلط سفیدپوستان از طرف -در” مورد استقبال قرار می گیرد. ”

کتاب آنها به “چرا و چگونه زنان سفیدپوست اغلب در گفتگوی نژادی شرکت می کنند” می پردازد و یک مدل توسعه هویت شش سطح قدرتمند برای خوداندیشی و رشد ارائه می دهد. ”

ABA اولین توییت را که خشم آنلاین را برانگیخت حذف کرد و یان مایلز چونگ از Millennial Post گفت که این “بسیار نژادپرستانه” بود و جسیکا اودونل در The Blaze پاسخ می دهد که این کتاب و رویداد ضد نژادپرستی “به نوعی نژادپرستانه به نظر می رسد. “

لری اوکانر ، مهمان رادیو گفت: “من فکر نمی کنم آنها معنی نژادپرستی را درک کنند.”

پس از حذف توییت اصلی ، ABA ارائه داد که “کارگاه ضد نژادپرستی هنوز برنامه ریزی شده است.”

این انجمن در توییتر خود نوشت: “با این حال ، در حمایت از جامعه خود و به دلیل نگرانی از امنیت رویداد ، ما پست را با اطلاعات ثبت نام حذف کردیم.”

“ABA متعهد به این کار است و اطلاعات ثبت نام جدید را مستقیماً با اعضا به اشتراک می گذارد. ”

همه خوانندگان آن را خریداری نکرده اند.

“شما این توئیت را به دلیل نژادپرستی حذف کردید ، اما” نگرانی برای ایمنی شرکت کنندگان “مطمئن است که کارت قربانی همراه آن است.” دامون ایمانی پاسخ دادبه

صفحه ثبت رویداد.
پس از پیشینه ، انجمن کتابفروشان آمریکا نام خود را کنار گذاشت و عنوان قسمت دوم سمینار را برای پوشش کل رویداد انتخاب کرد ، “از بین بردن تبعیض جنسیتی و مزایای سفید در پیگیری عدالت نژادی. ”
انجمن کتابفروشان آمریکاShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *