kermanyy

Saturday, 23 October 2021

گریت کول زودهنگام مقابل Red Sox بازی کرد

گریت کول زودهنگام مقابل Red Sox بازی کرد


بوستون – در بزرگترین لحظه جریت کول به عنوان یانکی ، او از راند سوم بازماند.

راست دست 324 میلیون دلاری دو پناهگاه به پناهگاه رفت و دو ضربه زن را در دو نوبت دیگر سه شنبه شب در برابر Red Sox در بازی کارت وحشی لیگ آمریکا در Fenway Park پیاده روی کرد.

در آن زمان کول دومین ضربه را در پنجاهمین زمین مسابقه خود طی کرد و دونده را بدون گل در رده سوم و دوم در رده سوم قرار داد و یانکی ها در حال حاضر 3-0 سرعت خود را کاهش دادند ، بنابراین مربی آرون بون بسته شد که او به اندازه کافی دید. به او پیاده روی طولانی را به سمت تپه انجام داد و توپ را از کول گرفت – ظاهراً مردم را شگفت زده کرد ، که با اشتیاق پاسخ دادند. بون از گاوباز به گلی هولمز دعوت کرد.

هولمز با ضربه و بازی دوگانه از دانه بیرون آمد تا آسیب خط کول را محدود کند.

با ضربه زدن به موسیقی متن فیلم عناصر “Gerr-it” از جمعیت بوستون ، کول در دور اول دو دور رفت و هنگامی که Xander Bogaerts تغییر مداخله را برای یک دو دور دو تیم در خانه انجام داد ، به مصدومیت برگشت. میان رده

گریت کول روز سه شنبه در سومین گلوله کشیده شد.
گتی ایماژ

کول در دومین مسابقه با کوین پلاوکی یک دوبل سخت کار کرد ، اما سپس با سرعت 97 مایل در ساعت از کیلومتر بر کیلومتر به سمت کایل شوارتبر حرکت کرد و سومین دور را رها کرد. سپس کیک هرناندز قبل از اینکه رافائل دیورز دور دوم شب را بکشد ، روی نوسان پوند آواز خواند و کول را به خیزش اولیه فرستاد.

این آخرین مخزن برای کول بود ، که در ماه سپتامبر به E13 5.13 رفت. او اوایل 7 سپتامبر با فشار از ناحیه همسترینگ حرکت کرد ، اما روز دوشنبه ادعا کرد که خوب است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *