گزارشی از جلسه محدود در خیابان ولی عصر


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امشب و در پی ندای جریان ضد انقلاب، مردمی با ویژگی های مشابه شب قبل، اما در تعداد کمتر، برای تجمع در اطراف میدان و خیابان ولیعصر برنامه ریزی کردند.
گزارش خبرنگاران فارس را در ادامه می خوانید:

ساعت ۱۷:۳۰

نیروهای انتظامی در میدان فردوسی، چهارراه تئاتر شهر، میدان و خیابان ولیعصر، میدان الخبال، ابتدای خیابان حجاب، خیابان طالقانی و در خیابان های اطراف میدان ولیعصر تا تئاتر شهر حضور دارند.

حوالی ساعت ۱۷:۳۰ گروه های ۱۰ تا ۳۰ نفره به سمت خیابان ولیعصر حرکت می کنند. اینترنت در حال قطع شدن است.

در ۶ عصر

چند نفر از معترضان در میدان ولیعصر و تعدادی نیز در چهارراه تئاتر شهر تجمع کردند و شعارهای تند و تخریبی سر دادند. پلیس بارها از آنها خواست صحنه را ترک کنند و سپس برای متفرق کردن جمعیت از گاز اشک آور استفاده کرد. گاز اشک آور باعث متفرق شدن معترضان شد. معترضان در خیان ولیعصر و مناطق اطراف آن پراکنده هستند.

ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر

برخی از معترضان اسلحه پینت بال حمل می کنند. برخی نیز صورت خود را با ماسک می پوشانند. پلیس بارها از کسانی که همکاری کردند تشکر کرد و به سایرین در این تجمع هشدار داد که در مدت کوتاهی صحنه را ترک کنند. گاهی شعار مرگ بر دیکتاتور ما همه با هم هستیم هر که خواهرم را کشت می کشم به گوش می رسد. ترافیک سنگینی در خیابان وجود دارد.

ساعت: ۱۹:۰۰

جمعیت تقریباً پراکنده است. هر از چند گاهی عده ای وارد خیابان های اصلی می شوند و شعار می دهند. تردد خودروها بهبود یافته و وضعیت تحت کنترل پلیس است. نیروهای پلیس به افرادی که در حال عبور یا مشاهده جلسات هستند کمک می کنند تا از فضای جلسه خارج شوند. گاز اشک آور به هوا پرتاب شد، پلیس همچنین به عابرانی که تنگی نفس یا سوزش چشم دارند کمک می کند.

ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

ترافیک آرام تر شد. هر از چند گاهی شعارهایی به گوش می رسد. به نظر می رسد اکثر معترضان از اطراف محل تجمع خارج شده اند. در خیابان کشاورز چند سطل زباله سوخته وجود دارد اما اوضاع آرام است.

ساعت: ۲۰:۰۰
اتوبوس بی آر تی خیابان ولیعصر که قبل از میدان ولیعصر متوقف شده بود دوباره فعالیت خود را آغاز کرد. خیابان تقریباً به حالت عادی بازگشته است. ماموران همچنان در میدان حضور دارند. چند نفر از معترضان خیابان را بستند و با حضور نیروهای امنیتی به سمت پارک لاله متفرق شدند.

در حال تکمیل…
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید