kermanyy

Sunday, 24 October 2021

گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز نیویورک فعال است

گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز نیویورک فعال است


اکنون بیش از 14 ماه از زمان معرفی شهردار بیل دی بلاسیو از خیابانهای باز خود می گذرد ، که در ابتدا قصد داشت فضای بیشتری را برای عابران پیاده و دوچرخه سواران فراهم کند تا با خیال راحت در روزهای اولیه گسترش یابد. از آن زمان ، این برنامه به تعدادی از مکانهای موفق تبدیل شده است ، از جمله رستورانهای باز و فرهنگ باز ، و شورای شهر قانونی را تصویب کرده است که شهر را ملزم به بازکردن خیابانها به عنوان یک برنامه دائمی و توسعه برای خدمت به محله های مرفه تری می کند که بیشتر نیاز دارند.

اما گزارش جدیدی توسط Transportation Alternatives (TA) استدلال می کند که در حالی که این برنامه بسیار محبوب است و برای بهبود زندگی شهر بسیار مثبت است ، “نابرابری بزرگی در برنامه ریزی و عملکرد برنامه وجود دارد.”

این گروه صدها نقشه بردار داوطلب برای بازدید از هر خیابان باز شهر حداقل یک بار در تابستان فرستاد و از 274 خیابان باز فهرست شده توسط وزارت حمل و نقل (DOT) خارج شد که از این تعداد تنها 46 درصد – یا 126 نفر در کل خیابان های باز – کار می کردند. آنها خیابان باز فعال را به عنوان جایی تعریف کردند که حداقل یک نقشه بردار “در طول ساعت ها و روزهایی که DOT ​​ذکر شده بود” در خیابان موانع را دید. ” بر اساس گزارش آنها ، موانع و موانع مانع از ورود خودروها و عبور از اکثر خیابان ها در ساعات تعیین شده نمی شود..

این بدان معناست که تنها 24 مایل خیابان باز در سراسر شهر وجود دارد ، به مراتب کمتر از 100 مایل Blasio که هنگام شروع برنامه شهر را هدف قرار داده بود و بسیار کمتر از بیشترین تعداد خیابان های باز که در پایان شهر به شهر برخورد کردند. تابستان قبل. ، که کمی کمتر از 70 مایل بود.

DOT ، که اخیراً یک فرایند مشاوره عمومی را برای طرح و قوانین برای تنظیم یک شام دائمی در فضای باز آغاز کرد ، در مورد این اعداد بحث برانگیز بود: آنها گفتند که 47 مایل خیابان باز در شهر به طور رسمی وجود دارد.

ست ستاین ، سخنگوی DOT گفت: “خیابان های باز یک واکنش اضطراری به همه گیری بود و ما در حال حاضر اقدامات لازم را برای پایداری و پایداری این برنامه در دراز مدت انجام می دهیم.” همسایگانی که قبلاً در این برنامه مشترک شده اند ، از تسهیلاتی حمایت می کنند تا خیابان های عشق باز دائمی شود. “

استاین گفت که این گروه در جوامع بدون BID یا سازمان های محلی برای حمایت از خیابان های آزاد کار می کند.

سخنگوی دیگر گفت که آنها روش بازرسی TA را زیر سال می برند: “ما به طور فعال و منظم وضعیت خیابانهای باز خود را بازرسی می کنیم و اطمینان داریم که بسیاری از این خیابانها – در واقع – علیرغم پتانسیل بوم ، کار می کنند. آلانا مورالس ، سخنگوی DOT ، در یک سفر از راه دور مشاهده کرد. “همچنین اخیراً خیابان های باز در نقشه های ما به روز شده است که در گزارش TA محاسبه نمی شود.”

یک گزارش TA همچنین نشان داد که اکثر خیابانهای باز در برانکس ، کوئینز و بروکلین غیر قابل کار هستند. در برانکس ، آنها دریافتند که 84 درصد از خیابانهای باز در حال استفاده نیستند. در کوئینز و بروکلین ، آنها دریافتند که 69 و 60 درصد از خیابانهای باز ثبت شده کار نمی کنند.

آنها همچنین دریافتند که از هر پنج نیویورکی تنها یک نفر در فاصله کمی از خیابان باز فعال زندگی می کند و توزیع نابرابر خیابان های باز در محله ها و مناطق مرفه تر وجود دارد. خیابان های باز در هیچ یک از شش منطقه انجمن محلی (هیچ کدام در منهتن) که آنها به عنوان حداقل تعداد ساکنان در فاصله کمی از پارک مشخص کردند ، فعال نیست.

کوری اپستاین ، سخنگوی TA ، امروز به Gothamist می گوید: “خیابان ها می توانند راهی برای غلبه بر آن باشند و می توانند به غلبه بر هرگونه بحران شهری کمک کنند ، و خیابان های باز باید در قلب آن قرار داشته باشند.” “ما خیابانهای باز را بسیار دوست داریم ، ما می خواهیم آنها موفق شوند اگر کسی بر داده ها نظارت نکند ، نمی توانیم برنامه را توسعه دهیم. اگر معیارها و داده ها به صورت عمومی ضبط و به اشتراک گذاشته نشوند ، بهبود آن دشوار است ، به همین دلیل ما در حال حاضر همه اینها را کنار می گذاریم. “

این گزارش جدید تنها یک سال از آخرین گزارش پیشرفت برنامه حمل و نقل جایگزین می آید. در تابستان 2020 ، تنها چند ماه پس از اجرای خیابان های باز ، گروه استدلال کرد که طرح بلاسیو وجود ندارد.[ed] چشم انداز و جاه طلبی ، “و تا حد زیادی” یک شبکه قطع شده از جزایر فضای عمومی با چالش های نظارتی بود. “

اپستین گفت: “اخلاق داستان این است که ما آثار آثار Open Streets را می شناسیم ، اما آنها باید در زمینه های بیشتری کار کنند.” “ما داده هایی داریم که نشان می دهد آنها مشغول به کار هستند ، و قوانینی که به آنها در کار کمک می کند ، اما این ماه ها و ماه ها است که اجرا می شود و شکست خورده و وعده های شهرداری خراب شده است. این گزارش توضیح می دهد که دیگر هیچ تاخیری وجود ندارد ، و چرا توسعه است و توسعه خیابان های باز حیاتی است. “

این گزارش شامل چند مثال از روش هایی است که خیابان های باز زندگی را در شهر بهبود بخشیده است: صدمات دوچرخه سواران در خیابان های باز 17 درصد کاهش یافته و در مقایسه با سال گذشته 20 درصد در سراسر کشور افزایش یافته است. هر دو آسیب های حرکتی و راه رفتن در خیابان های باز بیشتر از سراسر کشور کاهش یافته است. و همانطور که د بلاسیو بازدید کرده است ، بیش از 100،000 شغل در تجارت رستوران به لطف فرصت های ناهار خوری در فضای باز نجات یافته است ، و تنها 0.38 space از فضای خیابان توسط خیابان های باز استفاده می شود.

نظرسنجی کالج Siena که برای TA انجام شد نشان داد که 63 درصد از رای دهندگان نیویورک از بستن خیابان ها به روی اتومبیل ها برای بازکردن آنها برای مردم حمایت می کنند ، از جمله بیش از 50 درصد صاحبان خودرو. نظرسنجی DOT در اوایل سال جاری نشان داد که 81 درصد از نظرسنجی ها می خواهند برادوی یک خیابان باز دائمی باشد.

پیشنهادات TA در مورد چگونگی بهبود برنامه عبارتند از: هر خیابان باز را دائمی کنید و 24 ساعته و 7 هفته با زیرساخت ها و پشتیبانی بهتر باز کنید. گسترش همه خیابان های باز شده به حداقل نیم مایل ؛ کاهش پارکینگ در خیابان در خیابانهای باز برای جلوگیری از تلاش رانندگان برای ورود ؛ محله هایی را که از نظر طراحی نژادپرستانه ، آلودگی هوا بیشتر و سطوح بالاتری از تصادفات رانندگی محروم هستند ، هدف قرار داده و آنها را در اولویت قرار دهید. و یک خیابان بیرون از هر مدرسه نیویورک ببندید تا خیابان های مدرسه باز ایجاد شود.

شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.

تصویر خیابان باز در خیابان 36

خیابان باز خیابان 36

فلش

خیابان باز خیابان 36

کاستاس لیمپروپلوس / CSM / Shutterstock

اپشتین اضافه کرد که اگرچه مدیر اجرایی با یک شورای مشورتی حمل و نقل تماس گرفت تا ایده هایی را برای “عبور از حمل و نقل گذشته” پیشنهاد کند ، اما د بلاسیو پس از 18 ساعت ملاقات با هیچ یک از توصیه های گروه هیچ کاری نکرد.

دو بلاسیو در سخنرانی خود در وضعیت امسال شهر گفت که “برابری و مشارکت در قلب گسترش خیابان های باز خواهد بود” ، اما TA معتقد است که این اتفاق نیفتاده است. اپستین گفت: “ما امیدواریم که دولت بعدی تمرکز بیشتری بر خیابان ها و غلبه بر آنها داشته باشد و به قانون جدیدی که به تازگی تصویب شده است ادامه دهد.”

اریک آدامز ، رئیس بروکلین و نامزد مدیریت ارشد ، که قبلاً از گوتامیست برای حمایت از برنامه Open Streets در صورت شهردار شدن ابراز حمایت کرده بود ، در بیانیه ای گفت که این برنامه “نجات حیاتی” در طول همه گیری بوده است ، اما جا وجود دارد برای بهبود

آدامز گفت: “همانطور که در این گزارش جدید مشخص می شود ، توزیع برنامه بسیار ناهموار بوده است و نیویورک بلک و براون در پنج شهر به احتمال زیاد به خیابان باز دسترسی بیشتری خواهند داشت.” به نظر می رسد پس از COVID ، ما باید بهتر کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مزایای خیابان های باز به نیویورکی های نیازمند می رسد. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *