گسترش فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات اذان شب جمعه حجت الاسلام محمود کارگر آبادان که مرهون تلاش های پایگاه مقاومت انصار است آبادان هنگام تشکر از دست گرفته شد تمرین کنندگان این برنامه گفت: مؤذن در روز قیامت ۴۰۰۰۰ نفر از گناهکاران برای امت شفاعت می کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام قرآن کریم و مساجد را به آتش کشیدند، گفت: مؤذن که مردم را به تلاوت قرآن و اقامه نماز در مسجد دعوت می کند.

کارگر افزود: اذان بلندگوی اسلام و بلندگوی مسلمانان است و روزی که در شهری اذان نگویند باید خیلی ترسید.

فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان در حال گسترش است

شهردار آبادان نیز تشکر کرد تمرین کنندگان این مسابقات ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشان داد: کار بسیار ارزنده پایگاه مقاومت بسیج انصار در آن بخش ساخته شده است.

ابراهیم درویشی افزود: باید افتخار کنیم که در جامعه ای مزین به نور ولایت و این نور ولایت در دل خود زندگی می کنیم. و جان ما جاری و ساری هستیم.

شهردار آبادان وی یادآور شد: جوانان و نوجوانان در جبهه و جنگ از این مساجد برخاستند هستند و باید قدردان خانواده معظم شهدا باشیم.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج انصار شهر آبادان وی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقه بزرگ اذان در چهار رده سنی برگزار شد. آبادان برگزار شد که با استقبال جوانان، نوجوانان و بزرگسالان مواجه شد.

حسن شجاعی افزود: امیدواریم در آینده بتوانیم این طرح را در سطح مدارس گسترش دهیم.

در پایان به رسم یادبود هدایایی به نفرات برتر اهدا شد.