گشت و گذار در یک شایعه در روز تعطیلات مدارس اردبیل – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزعلی محبوبی پور مدیرکل امنیتی و انتظامی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر، شایعات و ادعاهای رسانه ای معاند مبنی بر فوت یک دانشگاهی را مطرح کرد. شاگرد دختر اردبیلی با تکذیب اظهار داشت: این گفته کاملا تکذیب شده و اصلا صحت ندارد.

وی با اشاره به مانور گسترده رسانه های ضد انقلاب و انتشار گسترده این اخبار کذب، تصریح کرد: مردم مومن، انقلابی و غیور اردبیل به خود اجازه نمی دهند تحت تاثیر شایعات رسانه های مخالف قرار بگیرند.

محبوبی پور همچنین مجروحیت و دستگیری چند دانشجوی اردبیلی را تکذیب کرد و اظهار داشت: رسانه معند با طرح این ادعاها در صدد برانگیختن احساسات مردم انقلابی اردبیل است و این در حالی است که از روز شروع اغتشاشات تا امروز اردبیل در آرامش کامل بود و حتی دستگیری های روزهای اول اهمیتی نداشت.

وی تاکید کرد: باز هم تاکید می کنم در روزهای اخیر دانشجویی دستگیر نشده است و این هم کذب محض است. همه دانشجویان و آینده سازان این مرز و بوم با جدیت تمام مشغول تحصیل هستند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استان اردبیل ادامه داد: در روزهای اخیر بارها سناریوی کشتن آنها به دروغ تبدیل شده و اکنون سناریویی را بدون محتوای مشخصی آغاز کرده اند که نام و عنوان و مدرکی ندارد. از هر نوع سو استفاده کردن

محبوبی پور گفت: فقط این خبر را جعلی کنید، چرا که همه مدارس اردبیل روز پنجشنبه تعطیل است و دانش آموزان در مدارس حضور نداشتند، بنابراین یک نفر می خواهد به مدارس برود و تعدادی از آنها را دستگیر کند!

به گزارش خبرنگار مهر، برخی از رسانه های ضد انقلاب امروز جمعه ۲۲ مهرماه در ایجاد اخبار جعلی مبنی بر ضرب و شتم دانش آموزان دختر شهید اردبیلی در پنجشنبه گذشته (در زمان تعطیلی این مدرسه) و فوت یکی از دانش آموزان به دلیل خونریزی، ناشی از ضرب و شتم.