kermanyy

Monday, 25 October 2021

گفته می شود مادر Raunchy تحت تأثیر الکل مهمانی های جنسی برگزار کرده است

گفته می شود مادر Raunchy تحت تأثیر الکل مهمانی های جنسی برگزار کرده است


به گفته دادستان ، مادری در کالیفرنیا مهمانی های مخفیانه ای برگزار می کرد که در آن نوشیدنی ها مشروب و کاندوم می داد – و حتی هنگام انجام اعمال جنسی تماشا می کرد.

طبق اسناد دادگاه ، شانون اوکانر در اتاق خواب تماشا کرد و خندید ، در حالی که یک پسر نوجوان مست مست بلند شد و دختری را که دوست پسر 15 ساله آن زن بود ، گرفت.

مادر 47 ساله مهمانی ها را از والدین دیگر و حتی شوهرش مخفی نگه می داشت در حالی که نوجوانان سنگین به نوجوانان 14 و 15 ساله داده می شد که آنها “آن را خاموش می کردند ، آیا نمی توانند ایستادگی کنند و زمین بخورند” بیهوش “، دادستان گفت.

DA Jeff Rosen در بیانیه ای گفت: “این باعث شده است که بسیاری از بچه های شجاع حاضر شوند و این مسئله مورد نگرانی را حل کنند.”

“من به عنوان والدین شوکه شده ام. به عنوان سازمان ملل ، من می خواهم آن بزرگسالان در معرض خطر کودکان را در برابر قانون و جامعه ما مسئول بدانم. “

اوکانر معروف به شانون بروگا در آیداهو که اکنون در آن زندگی می کند بازداشت شد. دادستان ها قصد دارند او را به گلدن استیت تحویل دهند تا لیست لباسشویی از 39 مورد جنایی را به چالش بکشد.

در طول یک دوره هشت ماهه از سال 2020 تا اوایل سال جاری ، ظاهراً اوکانر تعدادی از مهمانی ها را برای پسرش و دوستانش برگزار کرد و بر حاضران فشار آورد تا کار سرمقاله را مخفی نگه دارند.

در بیانیه آمده است: “او گفت که اگر به کسی گفته شود می تواند به زندان برود.” با توجه به اتهامات وارده علیه او ، یک دختر 14 ساله که در مورد مهمانی ها صحبت می کرد در خطر انتقام جویی بود که مردم را در مورد او شایعه می کرد.

شنون اوکانر “در خطر انتقام” دختری 14 ساله بود که در مورد مهمانی هایش صحبت کرد.
دفتر وکالت منطقه سانتا کلارا

در یک مهمانی ، او پسری کاندوم داد و او را به اتاقی هل داد که دختری 14 ساله مست بر روی تخت دراز کشیده بود.

“[The girl] او ترسید ، دوید و خود را در حمام بست. “

در یک مهمانی دیگر ، اوکانر پسری را همراه دختری مست در اتاقی همراه کرد و رفت. به گفته دادستان ، دختر مورد حمله قرار گرفته است. به گفته دادستان ، دختر بعداً اوکانر را متهم کرد که او را در حالت انزوا با نوشیدنی تنها گذاشته است.

“چرا از آن لذت بردی ، این کار را بکن؟” گفت دختر. “همانطور که بود ، شما می دانستید که او قصد دارد چه کاری برای من انجام دهد. ”

در اکتبر 2020 ، اوکانر خانه ای در سانتا کلارا برای کودکان اجاره کرد – که 9000 دلار خسارت به خانه وارد کرد و در یک فیلم تماشایی که در اطراف ساختمان در حال تیراندازی بود به تصویر کشیده شد.

به گفته دادستان ، در تجمعات زیر سن قانونی ، یک دختر انگشت صورتی اش را شکست و یک پسر تصمیم گرفت که برخی از نوجوانان خودروی اوکانر را در پارکینگ مدرسه بگذارند.

در جریان آن حادثه ، دو کودک در پشت SUV به دار آویخته شدند در حالی که راننده ای غیر مجاز در حال حرکت در اطراف پارک در 19 دسامبر بود. یکی از پسران که SUV را در دست داشت افتاد ، سرش را زد و برای مدت کوتاهی ناک اوت شد و او را متهم کرد.

اتهامات جنایت زنان شامل کودک آزاری و تجاوز جنسی است.

به گفته او ، کانن همچنین با اتهام کلاهبرداری به مبلغ بیش از 120،000 دلار به عنوان اتهام غیرمجاز در کارت اعتباری شرکت روبرو است. مقامات گفتند اوکانر دستیار اداری در شبکه های آروبا بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *