گلیگ: وزن ۹۷ کیلوگرم هم بدون سعدالله سنگین است / ملی پوش شوم من طلای دنیاست


مجتبی گلیج در گفتوگو وی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره تمرینات خود برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۹۷ کیلوگرم گفت: در حال حاضر در حال تمرین هستم و شرایط خوبی برای آماده سازی برای تیم ملی و رسیدن به اوج در ۱۰ کیلوگرم آینده دارم. روزها. البته با نداشتن حریف تمرینی در تنکابن، مدتی به جویبار آمدم و برای تمرین اینجا مستقر شدم.

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان با بیان اینکه جام تختی شروع خوبی برای او بود، خاطرنشان کرد: جام تختی شروع خوبی برای کار بود. چون بعد از جام جهانی نروژ نجنگیدم، هدفم قهرمانی در جام تختی بود. پس از گذراندن این مرحله هدف بعدی من انتخاب تیم ملی و رقابت با محمدحسین محمدیان است.

دارنده مدال برنز جهان درباره شناخت خود از محمدیان برای دیدار رده بندی گفت: او مبارز خوب و با تجربه ای است. من سابقه کشتی با او را دارم و از مسلمانان چیزهای زیادی می دانم. با تمام احترامی که برای او قائل هستم، امیدوارم بتوانم در این انتخابات پیروز شوم و روبان ملی را بر تن کنم. محمدحسین ورزشکار با شخصیتی است اما هرکس بیشتر تلاش کند برنده می شود و امیدوارم در این انتخابات پیروز شوم تا نایب قهرمانی کشور را در مسابقات جهانی بپوشم و طلا بگیرم.

گلیج درباره غیبت روسیه در جام جهانی و عدم حضورش سعدالایف وی با بیان اینکه چقدر به کسب طلا با ملی شدن امیدوار هستم، تصریح کرد: حضور روسیه در مسابقات جهانی کشتی خوب است و سطح مسابقات را نیز بالا می برد. نمی دانم امسال با این وضعیت چه اتفاقی می افتد، اما روسیه قبلا مسابقات کشوری برگزار کرده و امیدوار است در مسابقات جهانی شرکت کند. چه بهتر که روس ها باشند و چه بهتر که نباشند!

وی افزود: حریف سرسخت ما در وزن ۹۷ کیلوگرم روسیه و عبدالرشید است. سعدالایف این است. رقابت برای او سخت تر می شود، اگر نه بهتر است، البته با حضور یا بدون او، جنگنده روسی ۹۷ کیلوگرم وزن دارد. امیدوارم اگر نماینده کشورمان شوم طلا بگیرم.

دارنده مدال طلای آسیا با بیان اینکه حریفان خود را می شناسم گفت: حریفانم را از برگزاری مسابقات مقدماتی آمریکا، قهرمانی روسیه و قهرمانی اروپا و همچنین مسابقات مختلف رنکینگ اتحادیه جهانی می شناسم. تلاشم این است که ابتدا در انتخابات پیروز شوم، سپس با دعای خیر مردم، تلاش مربیان و خودم رنگ مدال برنز را طلایی کنم. امسال تمرکزم روی این مدال است.

پایان پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید