kermanyy

Friday, 22 October 2021

گوشه جیمی میدتاون محبوب باز می شود

گوشه جیمی میدتاون محبوب باز می شود


Jimmy’s Corner ، نوار غواصی کلاسیک Midtown که برای مردم محلی شناخته شده است ، امروز برای اولین بار از زمان شیوع بیماری بازگشایی شده است. این اولین بار است که بار پس از مرگ جیمی گلن ، مالک کشتی و صاحب پلاک ، که در ماه مه 2020 با COVID-19 فوت کرد ، بازگشایی شد.

مایک دوهرتی ، متصدی بار ، که در کارخانه کار کرده است ، گفت: “بدیهی است که این یک شادی است ، زیرا این مکان بسیار ویژه است ، اما بسیار ناراحت کننده است زیرا این اولین بار است که تقریباً در 50 سال گذشته این بار بدون حضور جیمی باز می شود.” به Gothamist در روز دوشنبه گفت که حدود دو سال و نیم است.

دوهرتی ، که روزهای هفته در بار کار می کند ، مدیر همیشگی جیمی بود که “همیشه دوست داشتنی بود و برای آن مکان ارزش قائل بود” ، و سرانجام به عنوان متصدی بار خود به عهده گرفت. بیش از 20 سال در آنجا کار می کرد. وی خاطرنشان کرد که جمعه گذشته افتتاحیه ای نرم برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “فوق العاده” بود و این بار خیلی نگران نیست که این روزها تردد پایینی در مید تاون کم شده باشد.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 W 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی ، آنها هنوز آن جمعیت بعد از تئاتر را خواهند یافت.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز گفت: “داشتن یک روز خوب است. ما در حال حاضر حدود 8-10 فرماندار داریم ، اما می دانیم که این روز در حال افزایش است.”

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب بار Jimmy's Corner در مرکز شهر بودند.

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب بار Jimmy’s Corner در مرکز شهر بودند.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که به سالن های بوکس نیوجرسی و نیویورک معرفی شد ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. گاو در حال دویدن در Jimmy’s Corner فیلمبرداری شد و به نظر می رسد همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن آنجا بوده اند. هنگامی که باز می شود ، این نوار فقط چند بلوک دورتر از تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر ، واقع بود ، جایی که گلن گهگاه دوست خود محمد علی را آموزش می داد.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که آنها به واکسن شهر توجه می کنند و طرفداران را نیز دعوت می کنند ، به ویژه “به احترام او. [Glenn’s] می گذرد. ​​”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *