یادواره شهدای سادات در گلزار شهدای تهران برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سادات صبح امروز پنجشنبه ۳ تیرماه با حضور اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی بنیاد شهید استان تهران برگزار شد. استان تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حقیقی، مدیرکل بازرسی ستاد ارتش در مهدیه شهدای بهشت ​​زهرا (س) تهران برگزار شد.

اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور شهدا تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت فرا رسیدن عید سعید فطر در غدیرخم و شهدای سادات، در ادامه اظهار داشت: امروز مفتخریم که میزبان خانواده های شهدای گرانقدر سادات هستیم.

کریمی ادامه داد: ما مفتخریم که در بنیاد شهید و امور شهید استان تهران در خدمت خانواده های معظم شهدا هستیم و در طول ۴ ماه مسئولیت خود برای همکاران در بنیاد شهید تهران کارهای بسیار خوبی انجام دادیم.

وی ادامه داد: به خانواده شهدا قول دادم که پنجشنبه هر هفته به بهشت ​​زهرا بیایم و از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ با خانواده شهدا دیدار و گفتگو کنم. در این جلسات حدود ۸۰ خانواده مشکلات خود را بیان می کنند و تا جایی که امکان دارد مشکلات را حل می کنیم. جلسات صمیمی را در گلزار شهدای بهشت ​​زهرا برگزار کردیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران افزود: روزهای سه شنبه با خانواده های شهدا در مناطق مختلف تهران دیدار می کنیم و ساعت ها درباره مشکلات آنها صحبت می کنیم و به دنبال رفع آنها هستیم. عیادت از جانبازان در منازل و آسایشگاه ها از برنامه های کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران و به صورت منظم است. هر هفته ساخته شده

کریمی یادآور شد: قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می دانیم و از صمیم قلب از صبر و ایثار این قشر شریف قدردانی می کنیم.

اگر اراده الهی نباشد، مرگ هرگز به شهادت ختم نمی شود

عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران نیز در این مراسم گفت: امروز خود را موظف به اجرای این مراسم می دانیم و قطعا یکی از شواهد نتیجه خوب مدیران همین است. احترام و تکریم خانواده معظم شهدا که قطعاً نتیجه خوبی در خدمت این عزیزان است».

جوهری افزود: دست همه مادران و خانواده معظم شهدا را می بوسیم و محتاج دعای خیر شما هستیم تا شفاعت شهدای بزرگوارتان را دریافت کنیم.

وی ادامه داد: تصادفی نیست که فردی به مقام والای شهادت می رسد و فرزندی را تربیت می کند که به مقام والای شهادت می رسد. در نگاه دینی ما هیچ چیزی بدون اذن خدا اتفاق نمی افتد و قطعاً مرگ با شهادت بدون اذن خدا اتفاق نمی افتد و اگر اراده الهی نباشد هیچ مرگی به شهادت ختم نمی شود.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید