kermanyy

Saturday, 23 October 2021

یانکی ها که در صورت بروز کارت وحشی AL حیله گری در نقش Red Sox بازی می کنند

یانکی ها که در صورت بروز کارت وحشی AL حیله گری در نقش Red Sox بازی می کنند


یک تساوی چهار طرفه برای وایلد کارت لیگ یانکیز آمریکا روز دوشنبه به Fenway Park ارسال شد تا Red Sox را برای یک بازی 163 و حق یک وایلد کارت واقعی را دریافت کند ، در حالی که تیم های دیگر Blue Jays و Mariners در تورنتو بازنشسته شدند. رقابت.

روز شنبه ، چهار تیمی که در یک شکار بی سابقه کارت وحشی شرکت داشتند ، انتخاب کردند که همه آنها با تساوی 91-71 به پایان رسیدند. این اتفاق می افتد اگر یانکی ها به ری ها باختند ، رد ساکس ها به ملی پوشان ، بلو جی ها اوریل ها را شکست دهند و مارینرز فرشتگان را شکست دهند.

تیم ها بر اساس رتبه بندی دور برگشت خود در مقابل سه باشگاه دیگر ، به دلیل:

  1. رد ساکس (24-21)
  2. بلو جیس (22-22)
  3. یانکیز (22-23)
  4. مارینرز (9-11)

با کمال تعجب ، Red Sox و Blue Jays میزبانی پلی آف درون بازی را انتخاب کردند. سپس یانکی ها به عنوان نفر سوم ، باید حریف خود را انتخاب کنند. آنها تصمیم گرفتند به Fenway بروند تا با Red Sox روبرو شوند ، که آخر هفته گذشته آنها را در بوستون جابجا کرد.

سپس مارینرز با بلو جیز در مرکز راجرز بالا می روند.

آرون قاضی پس از رانندگی در دو دوندگی مقابل رد ساکس نشانه می گیرد.
چارلز ونزلبرگ / پست نیویورک

برندگان هر دو بازی به بازی کارت ویولد AL در روز سه شنبه صعود می کنند تا در سایت باشگاه با بهبود رکورد رودررو بازی شوند. یانکی ها در بازی مقابل رد ساکس و بلو جیز چنین تساوی را از دست می دهند و در مقابل مارینرز برنده می شوند ، بنابراین اگر ورزشگاه مارینرز-یانکی باشد ، سه شنبه در ورزشگاه یانکی یک بازی با ورق کار می شود.

یانکی ها در موارد دیگر نیز انتخاب کردند:

– اگر آنها برای وایلد کارت دوم بل جی و مارینرز را مساوی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه میزبان مارینرز هستند و در صورت پیروزی ، سه شنبه بلو جیز را برای بازی Red Sox که چهارشنبه در Fenway در بازی وایلد کارت بازی می شود ، میزبانی می کنند.

– اگر یانکی ها ، رد ساکس ها و بلو جی ها برای دو جایگاه کارت های وایلد به تساوی برسند ، آبی جی ها روز دوشنبه در Fenway Park با Red Sox روبرو می شوند و برنده یک کارت وایلد دریافت می کند ، و فردی که سه شنبه در برابر یانکی ها شکست خورد. ورزشگاه یانکی ، با برنده شدن جای دیگری. بازی ورق چهارشنبه وحشی خواهد بود. با از دست دادن روابط یانکی ها با Red Sox و Blue Jays ، آنها این بازی را در جاده انجام می دهند.

– اگر یانکی ها ، رد ساکس و مارینرز برای دو اسلات کارت وحشی با هم ترکیب شوند ، یانکی ها روز دوشنبه در Fenway با Red Sox بازی می کنند و برنده حرکت می کند و بازنده سه شنبه از مارینرز دیدن می کند. این دو برنده چهارشنبه در بازی کارت وحشی با هم روبرو می شوند. یانکی ها او را در مقابل مارینرز میزبانی می کردند و در فن وی در مقابل رد ساکس بازی می کردند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *