kermanyy

Sunday, 24 October 2021

یک زن متهم به کشتن پدرش در خانه NJ از وصیت بریده شده است: اسناد

یک زن متهم به کشتن پدرش در خانه NJ از وصیت بریده شده است: اسناد


اسناد و مدارک دادگاه نشان می دهد که یک مامور املاک متهم است که پدر و دوست پسر سالخورده اش را در منزل چند میلیونی خود در جرسی شور ساقط کرده است.

شری لی هفرنان ، 55 ساله ، به پدر 87 ساله خود ، جان اندرز گفت که می خواهد برای خانه 6 اتاق وی با قیمت 1.9 میلیون دلار در شهر سرف سیتی کارگزار باشد و به گفته پلیس “ناامید شد”. جزئیات به دست آمده توسط NJ.com.

یکی از دوستان اندرز و دوست دخترش ، فرانسوا پیتوی ، 75 ساله ، نیز گزارش دادند که پلیس اندرس در ماه گذشته اراده خود را تغییر داده است و فرایند هفرنان و دیگر دخترش را قطع کرده است.

دادستانی شهرستان اوشن گفت که این زوج یکشنبه پس از فراخواندن پلیس برای انجام تحقیقات رفاهی در خانه اندرز “چند جراحت آشکار” پیدا شده اند.

عکسهای یک ساعت RV سفید شبیه به Winnebago Heffernan به تنهایی تا 7 پدر او را گرفته استث خانه خیابان در اوایل 29 سپتامبر – سپس حدود یک ساعت بعد با چراغهای جلو روشن شد ، NJ.com گزارش داد.

پلیس سپس شخصی را ساعتی بعد در حال پریدن از حصار پشتی در نزدیکی خانه اندرز در حالی که کیف نارنجی در دست داشت و “برای آنها خیلی بزرگ بود” را دید ، در سوگنامه نوشت.

جان اندرس و فرانسوا پیتوی در خانه ای چند میلیون دلاری در شهر گشت و گذار پیدا شده اند.
نقشه های گوگل

به گفته پلیس ، بازرسان چهار روز بعد توسط یکی از بستگان پیتوی به خانه این زوج تماس گرفتند ، صحنه ای تیره را در داخل محل اقامت مشاهده کردند که خون در چندین مکان پیدا شده و یک دستکش لاستیکی پوشیده شده بود.

به گزارش NJ.com ، هفرنان ، اهل لندنبرگ ، پنسیلوانیا ، روز دوشنبه در منزل خود با حکم غیر مرتبط برای دستگیری دستگیر شد.

یکی از اقوام هفرنان به کوپان گفت که او پنسیلوانیا را برای دیدار با پدرش سه شنبه یا چهارشنبه در “تعطیلات نیمه شب” ترک کرده است.

یکی از اعضای خانواده به پلیس گفت: “باورم نمی شود که او این کار را انجام داده است.”

پیتوی فرانسوا
فرانسوا پیتوی در سن 75 سالگی کشته شد.
فیس بوک

هم پیمان گفت که او و هفرنان پیتوی را مسئول اندرز می دانند که می خواهد خانه اش را بفروشد و می گوید او به دنبال پول او بوده است.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که پلیس ایالت بعداً چیزی شبیه خون خشک شده روی فرش وینباگو پیدا کرده است. NJ.com گزارش داد که وکیل هفرنان در پرونده دادگاه ذکر نشده است.

دادستان ها روز سه شنبه گفتند که وی به اتهام قتل و نگهداری غیرقانونی سلاح در نیوجرسی منتظر بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *