kermanyy

Friday, 22 October 2021

یک گزارش نشان می دهد که دو بلاسیو در مورد سوء استفاده از منابع عمومی در دوران نامزدی ریاست جمهوری صحبت کرده است

یک گزارش نشان می دهد که دو بلاسیو در مورد سوء استفاده از منابع عمومی در دوران نامزدی ریاست جمهوری صحبت کرده است


بر اساس گزارش جدیدی که توسط اداره حسابرسی منتشر شده است ، شهردار بیل دی بلازیو همواره در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و در زندگی شخصی کودکان از منابع عمومی سوء استفاده می کرد.

در گزارش 47 صفحه ای مشخص شد که مالیات دهندگان شهر با وجود قوانین واضح ممنوعیت استفاده از منابع در فعالیت های سیاسی ، در طول پیشنهاد کاخ سفید در سال 2019 حدود 320،000 دلار برای هزینه های امنیتی شهردار هزینه کردند. د بلاسیو تا کنون از بازپرداخت این شهر خودداری کرده است ، نقض اخلاقی که می تواند عملکرد شایعه فرمانداری آن را از بین ببرد.

این مطالعه دو ساله همچنین تعدادی نقض اخلاقی مربوط به جزئیات امنیتی شهردار را پیدا کرد. در یک مورد ، یک ون پلیس و چند افسر NYPD برای کمک به دختر بلاسیو ، کیارا ، استفاده کردند تا از آپارتمانش در سانست پارک به تراس گریسی منتقل شود. بازرسان این حادثه را “سوء استفاده از امکانات NYPD برای منافع شخصی” توصیف کردند.

همچنین معلوم شد که اعضای اطلاعات امنیتی دانته دو بلاسیو ، پسر شهردار را به محل کار خود در بروکلین و کالج در نیوهیون منتقل کرده اند. در حالی که فرزندان شهردار از امنیت برخوردار هستند ، تحقیقات شواهد اندکی مبنی بر ارتباط این بازدیدها با حفاظت وی یافت.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس خبری گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ، اما در واقع یک سرویس دربان است ، مخصوصاً برای دانته.” “این امنیت خوبی نیست ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو.”

به گفته گارنت ، تیم امنیتی همچنین برای بازرسی وسایل شخصی شهردار در بروکلین اعزام شد – معادل فرستادن رئیس مخفی رئیس جمهور سابق ترامپ برای نظارت بر هتل های او.

سایت بیشتر: ترامپ و دی بلاسیو وجه مشترکی دارند: مالیات دهندگان هزینه های امنیتی کمپین خود را تأمین می کنند

این گزارش همچنین می تواند تاثیر منفی بر رئیس امنیت شهردار ، بازرس NYPD ، هوارد ردموند داشته باشد ، وی گفت که وی “مانع و تلاش می کند از این تحقیقات جلوگیری کند” با از بین بردن تلفن وی و امتناع از ثبت پرونده.

گارنت گفت ، رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارسال شد. سخنگوی NYPD نگفت که آیا ردموند هنوز استخدام نشده است.

دانیل فیلسون ، سخنگوی مطبوعاتی بلاسیو در بیانیه ای این مطالعه را “گزارشی اشتباه ، مبتنی بر مفروضات نامشروع و نگاه ساده لوحانه به چالش های امنیتی پیچیده ای که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند” توصیف کرد.

وی گفت: “کارشناسان اطلاعات و امنیت باید تصمیم بگیرند که چگونه شهردار و خانواده اش را در امان نگه دارند ، نه بازرسان غیرنظامی.”

این اولین بار نیست که رهبر شهر نیویورک به دلیل استفاده از رانندگان مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود مورد بررسی قرار می گیرد. در اوایل سال جاری ، اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل استفاده از نیروهای دولتی برای اولویت بندی آزمایش کووید برای خانواده اش مورد انتقاد قرار گرفت.

در حالی که این گزارش اجازه می دهد قوانین امنیتی برای فرزندان شهردار سوء تفسیر شود ، اما اشاره می کند که هیئت تضاد منافع ممنوعیت آشکاری از امنیت خود را ارائه کرده است. از امکانات شهر برای فعالیت های سیاسی استفاده کنید.

این هیأت تصمیم می گیرد که آیا بلازیو 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات امنیتی آن در دوران دبستان به شهر بازپرداخت کرده است. -suidhe.

به گفته دبیر مطبوعاتی بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدیدنظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

سوالات به هیئت مدیره بازگردانده نشد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *