۲۱ کلاس از مهرماه در ملارد آغاز به کار می کند


سعید تیموریراد مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به اجرای طرح مهر اظهار داشت: می توان با جلب همکاری و مشارکت مردمی و بهره مندی از عزم ملی، مدارس را آماده کرد. و پس از ۲ سال امتحان شد. ممکن است آموزش مجازی و از راه دور در سال تحصیلی جدید حاکم شود.

وی افزود: در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ تعداد ۸۳ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و در ۳۹۰ نوبت در شهرستان مشغول به تحصیل خواهند بود که نسبت به سال تحصیلی گذشته حدود ۲ هزار دانش آموز افزایش نشان می دهد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد تصریح کرد: میانگین تراکم دانش آموزان در کلاس شهرستان ملارد ۳۴ نفر بوده است، اما به دلیل داشتن مدارس روستایی و شهری، تراکم در مناطق پرجمعیت بالای ۳۸ نفر است.

تیموری راد با اشاره به موضوع لباس فرم مدارس گفت: سعی می کنیم با خیاطی که کمترین قیمت را با کیفیت مناسب ارائه می دهد قرارداد ببندیم و با صلاحدید مدیر مدرسه اگر دانش آموز مشکل مالی دارد لباس فرم را ببندد. نصف قیمت و در مواقع ضروری حتی رایگان خواهد بود فرم داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان خارجی همچنان در حال ثبت نام هستند، ادامه داد: ۳ هزار و ۵۰۰ فرهنگی در سال تحصیلی جاری به آموزش دانش آموزی مشغول هستند.

مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به اینکه امسال ۱۱ کد مدارس جدید با ۵۴ کلاس درس راه اندازی شد، خاطرنشان کرد: این کلاس ها به حدود ۲۰۰۰ دانش آموز و ۲ مدرسه خیریه با ۲۱ کلاس درس در مهرماه خدمات رسانی می کنند.

تیموریراد تصریح کرد: در حال حاضر ۶۶ کلاس درس در قالب ۶ مدرسه در دست ساخت داریم و ۴۶ کلاس درس در قالب ۴ مدرسه و ۲ طرح عمرانی تعریف و آماده اجرای پروژه شده است.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید