۱۰ خواسته مدیران حوزه های علمیه دولت سیزدهم


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی امروز در دیدار با محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور که در دفتر مدیر سمینار قم برگزار شد، به ۱۰ خواسته خود از دولت اشاره کرد و گفت: اولین موضوع ماست. و مطالبه «نخبگان و توجه ویژه به نخبگان از نظر زیرساختی و حمایتی» برای آنان است.

دومین خواسته مدیر حوزه های مذهبی از دولت «توجه ویژه به آموزش و سرمایه گذاری در این حوزه» و «توجه دولت به تولیدات هنری و هنری» نیز تاکید وی بود که سومین خواسته خود را برشمرد.

آیت الله اعرافی چهارمین خواسته خود را «توجه ویژه به پاسخگویی و ارتباط حوزه با نظام اسلامی» و «بین المللی شدن دانشگاه با توجه به وضعیت کنونی انقلاب اسلامی» را پنجمین خواسته خود عنوان کرد.

مدیر سمینارها «حمایت بیشتر بخش خصوصی و کاهش مالکیت بر مسائل اقتصادی و پذیرش رقابت واقعی» را به عنوان ششمین خواسته خود بیان کرد و در هفتمین خواسته خود بر «حل اساسی مسئله آب با توجه به مشکل اصلی آب» تاکید کرد. ۱۲ استان». 🇧🇷

عضو شورای عالی سمینارها در ادامه این جلسه «توجه به نسل جوان و سرمایه فرهنگی»، «مساله فرهنگ در کشور» و «توجه ویژه به آسیب‌های اجتماعی کشور» را از جمله این موارد برشمرد. سایر خواسته های دولت

انتهای پیام/۷۸۰۲۳
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید