۱۲ هزار زائر حسینی با ناوگان اتوبوسرانی استان اردبیل جابجا شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، کلیم الله وثوقی به تشریح تمهیدات و اقدامات امشب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل پرداخت و اظهار داشت: در این مدت. در این مدت ۵۰۰ دستگاه اتوبوس بالغ بر ۱۲ هزار زائر حسینی را از مسیر استانی به سمت مرزهای عراق و برگشت جابجا کردند و با تمهیدات اندیشیده شده خوشبختانه هیچ توقفی در رفت و برگشت وجود نداشت و مسافری سرگردان نشد.

وی افزود: ناوگان اتوبوسرانی استان اردبیل علاوه بر رفع نیازهای استان به جابجایی زائران از استان های تهران، البرز و آذربایجان شرقی نیز کمک کرد و در مسیر بازگشت مسافران این استان ها از طریق اتوبوس جابجا شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: خوشبختانه در این مدت در سایر مسیرها از جمله اردبیل و تهران و بالعکس مشکلی برای جابه جایی مسافران وجود نداشت و ناوگان اتوبوسرانی آماده جابجایی مسافران در طول این مدت بود. تمام این مدت تا آخرین ساعات روز

وثوقی گفت: در حال حاضر با پایان یافتن جابجایی مسافران و زائران از حسینی، روند خدمات رسانی به صورت عادی در حال انجام است و امکان جابجایی مسافران در مسیر اردبیل به مشهد در فرم فراهم شده است. گروه ها و کاروان ها .

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید