kermanyy

Friday, 22 October 2021

2021 Village Is A Go رژه هالووین ، پس از اهدای بزرگ

2021 Village Is A Go رژه هالووین ، پس از اهدای بزرگ


پس از کمی بلاتکلیفی ، رژه محبوب روستای هالووین امسال به لطف طرفدار پرشور رژه که به اندازه کافی برای سازمان دهندگان برای سازماندهی این رویداد کمک مالی کرد ، باز می گردد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهداکننده کمی بیش از 10 هزار دلار اهدا کردند. ظاهراً جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت را ایجاد کردند.

فلدمن ، “وقتی خبر شنیدم که رژه سالانه دهکده هالووین به دلیل کمبود پول لغو می شود ، بسیار خراب شدم. فوراً احساس کردم که رژه نجات یافته است و برای ایجاد تغییر در شهر ما ،” که در امور مالی کار می کند ، در بیانیه ای گفت. “راستش را بخواهید ، من به عنوان یک بومی نیویورکی عاشق این رژه هستم و فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. می دانم که این تصویر در بازو نیست که بیشتر به دنبال آن هستم ، اما باید بگویم این بهترین درمان برای شهر ما است. “

رژه ، که در امتداد خیابان ششم ، از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان 16 در چلسی اجرا می شود ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان سیاست COVID- “ما همه را تشویق می کنیم ماسک بزنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق شوید – هم تماشاگران و هم شرکت کنندگان! شرکت کنندگان در رژه باید قبل از ماسک در منطقه بالا استفاده کنند رژه شروع می شود. به محض ورود شرکت کنندگان به مسیر Parade در شمال خیابان Spring ، ماسک ها تشویق می شوند ، اما نیازی به آنها نیست. “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین شهر نیویورک در Barn Upstate آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند عکس هایی را برای عروسک های بزرگ رژه که رژه را آغاز می کند ، ارسال کنند (آخرین مهلت 13 اکتبر است). و تاجر بزرگ ، رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام به اندرو کوئومو را نمی خواند ، جایی که می گوید “همجنسگرا” است.

هالووین یکشنبه امسال اتفاق می افتد ، بنابراین ترس های یکشنبه بیشتر از همیشه واقعی خواهد بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *