kermanyy

Sunday, 24 October 2021

3 راه آسان برای حرکت فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را شروع کردم ، یکی از بزرگترین نگرانی های من ایجاد انگیزه و ماندن بود. نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که انگیزه فقط به شما نمی رسد. این یک چرخش جادویی نیست که بتوانید آن را فعال کنید ، اما راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه در صورت آماده بودن برای قول دادن تغییرات واقعی وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند دلهره آور باشد. من از “شکست” های گذشته که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم بسیار می ترسیدم. از دست دادن ایده 10 پوند چه رسد به 45 پوند غیرممکن بود! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را انجام می دهید ، ذهن شما تغییر می کند.

ترکیب یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی روزانه 5 دقیقه ای ، به شما انگیزه فوری می دهد!

2. برخی از انگیزه های واقعی را بیابید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود تناسب اندام داشته اند ، فوق العاده الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند بدن خود را شگفت انگیز می کند. به نظر من ، دختران گروه های مجله (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) در دسترس نبودند. با اجازه ، من داستانهای آنها را نمی دانستم ، اما داستان من قبول کن در آن زمان آنها همیشه باریک بودند

من مجبور شدم یک الهام واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین مادرم چند عکس از من گرفت و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کرد. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن تصاویر بدنم در آن نقطه دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش زنان دیگر در آن زمان به او نگاه می کردند. مشاهده اینکه زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، رشد سالم ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد تناسب اندام بودند. سبک زندگی. نه ، اما اکنون این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم برای شما در کنار هزاران زنی که زندگی آنها توسط LSF تغییر کرده است ، چنین باشم.

اگر تا به حال نبوده اید ، داستان من را اینجا ببینید و فقط تغییر و داستان سارا را ببینید که برای افزایش فوری برنده Crop Top Crunch Time شد!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید که یک جامعه شگفت انگیز از زنان فقط منتظر الهام بخشیدن به شما هستند؟ تیم LSF جامعه ما از زنان تناسب اندام Love Sweat است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای همه زنان که بیایند دیوارهایشان را بریزند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط بسیاری از عشق برای شما!

عاشق جامعه تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! مردم در خانه همیشه به طور کامل درک نمی کنند که چرا ما تغییراتی را ایجاد می کنیم. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا با چیزهایی که آنها راحت هستند مناسب نیست. اما این سفر انجام می شود! شما باید با زنانی که آن را دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید و شما را بدست آورند تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *