kermanyy

Friday, 22 October 2021

30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را ناامید کند. همانطور که وارد می شویم این زمان تمرکز بر روی DO است. کاهش سرعت ، کنار گذاشتن چیزهایی که دیگر به درد شما نمی خورد و صرف 30 روز مراقبت از خود برای سیر شدن شما.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر ماه سپتامبر این تقویم ها را می سازم تا به ما کمک کند تا راههای ساده ای را در هر روز داشته باشیم. اگر جام خود را پر نکنید ، نمی توانید جام دیگران را پر کنید. خیلی “سیاه” است! اما اکثر ما آن را اجرا نمی کنیم و من می خواهم این ماه آن را تغییر دهم!

مراقبت از خود به نوبه خود بد می شود ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و مکیدن شراب نیست (هر چند ، این احساس بسیار خوبی است) ، این است که بدانید واقعاً چه چیزی به شما خدمت می کند! فقط باید بدانید ظاهر آن چگونه است ، اما این تقویم باید به شما در دیدن آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از آسیب رساندن به بدن ، روح و روان شما خواهد بود تا بتوانید با احساس 100٪ وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز آن را می بینید! همچنین می توانید این موارد را به عنوان تماس های رول خود در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز خاصی نیاز دارید ، به دنبال آن باشید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، نه مراقبت شخصی ، نه دیگر! شما به این سفر نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، تا بتوانید به تنهایی وارد شوید ، احساس خود را ارزیابی کنید و بتوانید خود را با آن وفق دهید تا به عنوان شخصی که مورد علاقه شما است معرفی شوید!

همچنین چند کارگاه و چت زنده در اینستاگرام در ترکیب دنبال کردن + ارسال پیام ارسال خواهم کرد تا هیچ کدام را از دست ندهید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *