kermanyy

Friday, 22 October 2021

4 ماده موثر برای کاهش قهوه صبحگاهی

4 ماده موثر برای کاهش قهوه صبحگاهی


چیزی در مورد یک فنجان قهوه صبح وجود دارد که فقط برای ما درست می کند. صادقانه بگویم ، ما با خواب هر جرعه بهشتی به رختخواب می رویم! حتی می توان گفت که این وظیفه ماست که برنامه صبحگاهی خود را شروع کنیم – به هر حال ، قهوه انگیزه ای برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! بدیهی است که ما عشق زیادی را در جام خود قرار می دهیم. به این معنی که ما سالم ترین عصاره های قهوه را برای استفاده بیشتر از دم کرده روزانه خود بررسی کرده ایم ، از جمله بهترین ترکیبات ضد وزن برای مخلوط کردن آنها.

در حالی که برخی ممکن است علیه کافئین صبحگاهی بحث کنند ، اما یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در این مورد در زیر). با تبادلات مناسب و افزودنیهای مناسب (ما به شما نگاه می کنیم ، غذاهای سنگین) ، آن فنجان جو می تواند بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده مبارزه کننده با وزن که مطمئناً دم کرده آن صبح را افزایش می دهد.

اما اول اینکه قهوه زیاد قهوه چقدر است؟

اما صبر کنید ، آیا فکر می کردم فنجان قهوه ما صبح برای سلامتی ما مشکل ایجاد می کند؟ خوب ، مانند اکثر موارد ، این یک پاسخ همه جانبه نیست. در حالی که برخی از ما عصبانیت ناشی از کافئین را تجربه می کنیم ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که چه چیزی در فنجان شما می آید و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر می بینید که قهوه به روزمرگی شما اضافه می شود و جزو افرادی نیستید که اثرات عصبی را تجربه می کنید ، یک فنجان چیزی برای زیاده روی نیست.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه حتی دارای مزایای چشمگیری است به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالابه ترفند اینجاست که کافئین را متعادل نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. همه با کافئین متفاوت رفتار می کنند ، بنابراین اگر قهوه فقط به شما علاقه ای ندارد ، می توانید از مواد زیر برای مبارزه با وزن در مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی مخلوط اسموتی استفاده کنید.

همچنین ، به لیست ما نگاهی بیندازید جایگزین های کافئین انرژی زا برای تحریک بیشتر باعث افزایش انرژی بدون کافئین می شود.

4 ماده موثر برای تقویت قهوه صبحانه

# 1 زردچوبه

در حالی که این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی بیشتر شناخته شده است ، برخی از آنها وجود دارد پژوهش پیشنهاد کرد که کورکومین (کود فعال موجود در زردچوبه) نیز ممکن است برای احساسات اضطرابی گاه به گاه مفید باشد. در حقیقت ، یک مطالعه کاهش نمرات اضطراب در شرکت کنندگانی که کورکومین مصرف کرده بودند را نشان داد!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به خودی خود خوب نیست ، اما رنگ آمیزی آن با فلفل سیاه کمک زیادی می کند (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین اگر می توانید a کم اهمیت یک قاشق به قهوه صبح خود اضافه کنید ، یک فنجان فلفل سیاه را همراه با نمک زردچوبه اضافه کنید. به یاد داشته باشید ، برای بهره مندی از مزایا ، فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! تقریباً طعم آن را می گیرید.

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما چیزی واقعی به شما می دهیم یک دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! با این حال ، ما در مورد پودر کاکائو بدون قند ، تکه های خام کاکائو یا 70٪ یا شکلات تلخ (نه انواع شیرین شده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو وجود دارد ، و برخی از آنها پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو شامل خواص تقویت کننده روحیه و حمایت کننده روانی است. بنابراین ، برای بالا بردن قهوه صبحانه ، این یکی از ترکیبات مهمی است که ما قطعاً می توانیم با آن سوار شویم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با کمی پودر کاکائو بدون قند به قهوه موکا تبدیل کنید – فقط از قاشق قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کرده و مخلوط کنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در طول دو سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد سازگارها ، بخصوص ashwagandha ، شنیده ایم.

سازگار کننده ها گیاهانی وجود دارند که تصور می شود به تنظیم وزن بدن کمک می کنند و هر آداپتوژن کمی متفاوت عمل می کند. Ashwagandha بسیار محبوب است زیرا می توانید آن را به صورت پودر تهیه کنید تا به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی فنجان قهوه خود در صبح اضافه کنید!

ما این ماده مبارزه کننده وزن را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است برای آن بسیار مفید باشد. به کاهش استرس و اضطراب کمک می کندبه

این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبحانه است و اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای خامه ای خود استفاده کنید.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم طعم شیرین و گرم ادویه دارچین با طعم خاکی قهوه است … واقعاً جادویی!

و این ادویه نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهد ، بلکه فواید قهوه را برای سلامتی نیز افزایش می دهد. دارچین یک ماده کاهش دهنده وزن است و وجود آن ثابت شده است خواص ضد التهابی و ممکن است به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید ، یا یک لاته دارچینی گرم با قهوه یا اسپرسو و شیر دلخواه خود بدون شیر تهیه کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل آب

سئو FitOn Recipe PRO این آخرین نوشیدنی با طعم کدو تنبل است. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما قول می دهیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییز سبک جدید شماست. آیا می خواهید این فنجان خوشمزه را حتی بهتر کنید؟ برخی از محصولات کاهش وزن ما را در بالا بپاشید تا با هر جرعه خنک ، آرام و جمع آوری شده باشید.

قهوه کدو تنبل پر از شلاق

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه بلافاصله
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری کدو تنبل کدو + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

دستورالعمل ها:

کافی است قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید و با همزن دستی یا همزن دستی ، هم بزنید تا منجمد شود – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

برای Iced: اگر بستنی درست می کنید ، یخ را به همراه شیر به یک لیوان اضافه کنید و قهوه خرد شده را روی شیر بریزید و با ادویه اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

برای گرم: شیر جو دوسر را روی حرارت ملایم / متوسط ​​بریزید و روی حرارت بگذارید تا گرم شود. داخل لیوان قهوه مورد علاقه خود بریزید و روی آن قهوه کدو تنبل خرد شده را بریزید. با ادویه اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

توجه داشته باشید: اگر می خواهید قهوه کدو تنبل خرد شده را قبل از لذت بردن از آن در شیر مخلوط کنید و یکی از مواد فوق را برای افزایش وزن به آن اضافه کنید!

سایر هک ها برای سالم تر شدن قهوه صبحگاهی شما

آن را بدون شیر تهیه کنید

روی خامه سنگین ضربه بزنید و با استفاده از یکی از این گزینه های شیر خوشمزه بدون شیر ، آن را بدون شیر کنید.

 • شیر نارگیل کم چرب بدون قند (در قوطی)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر بازسازی شده را کنار بگذارید

اکثر ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به فنجان قهوه خود در صبح اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری برای استفاده از قند معمولی معمولی وجود دارد. در اینجا چند گزینه طبیعی عالی دیگر وجود دارد.

 • شربت افرا واقعی (فوق العاده خوشمزه در قهوه ، به ویژه در نوشیدنی های با طعم پاییزی!)
 • عسل (عسل شیر جو دوسر را امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • راهب یا راهب میوه استویا برای گزینه کم کربوهیدرات

افزایش پروتئین

صبح با نوشیدن یک پیمانه پودر پروتئین ، نوشیدنی خود را با پروتئین کامل تقویت کنید! در حالی که TikTok از دستور العمل های خوشمزه Proffee (پروتئین + قهوه) به ما الهام گرفته است ، ما مدت هاست از این هک استفاده می کنیم.

 • یک پیمانه کلاژن برای افزایش پروتئین بی مزه اضافه کنید. همانطور که با یک هم زدن ساده ذوب می شود ، مخلوط کردن آن قهوه شما را بسیار تازه می کند! برای یک قوام خامه ای تر ، قبل از مخلوط کردن ، مقداری شیر جو دوسر یا نارگیل به آن اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، روی دسر ضربه بزنید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 قاشق غذاخوری مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر شما بدون گزینه شیر. یک قطره از مواد ذکر شده برای مبارزه با وزن را اضافه کنید و آن نوزاد را در یک نوشیدنی کامل و سرشار از پروتئین مخلوط کنید.

آن صبح را به بخشی سالم از برنامه روزانه صبح خود تبدیل کنید

قهوه به هیچ وجه بد نیست و برای برخی از ما ، یک فنجان در روز ممکن است چیز خوبی باشد. اما ، به جای اینکه آن فنجان صبح را با یک تن شکر اضافی و یک کرم سنگین پر کنید ، سعی کنید آن را با این چهار ترکیب مبارزه کننده ، جزء بسیار سالم تری از مراسم صبحگاهی خود قرار دهید.

بهتر است قهوه صبحگاهی خود را هنگام گوش دادن به پادکست الهام بخش ، خواندن یک کتاب توسعه شخصی یا فقط در ایوان خود بنشینید و قبل از شروع روز چند نفس عمیق امتحان کنید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که از آن لذت می بریم از عادت های روزانه خود (یعنی قهوه) حذف کنیم. با این حال ، ما می توانیم راههای سالم تری برای ترکیب آنها در مراسم روزمره خود بیابیم.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *