kermanyy

Friday, 22 October 2021

7 نمایش “آخرین پادشاهی”

7 نمایش “آخرین پادشاهی”


با شروع پاییز ، هیچ چیز مانند یک درام خوب برای تماشای چای گرم زیر یک پتو نیست. ما مانند برنامه ها صحبت می کنیم آخرین پادشاهی، نام مستعار گریس و … یک درام گرم کننده قلب که با خاموش شدن نور روز شما را سرگرم می کند. آخرین پادشاهی محبوبیت بین طرفداران ، یک درام انگلیسی اولین بار در بی بی سی بر اساس نقاشی برنارد کرنول نمایش داده شد داستانهای ساکسونبه اما اگر قبلاً هر چهار فصل را دیده اید ، به نظر می رسد که به دنبال یک سوال جدید هستید. پوشش شما را داریم

آخرین پادشاهی سال گذشته آخرین فصل خود را در Netflix آغاز کرد. خبر خوب: غول پخش تأیید کرد که این سریال برای فصل پنجم باز می گردد ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که در آن زمان چه زمانی ممکن است. این به روزرسانی در تابستان گذشته انجام شد ، در حالی که همه گیری هنوز در سراسر جهان گسترده بود و محصولات تولیدی وجود داشت. فقط از سرگیری. با این خبر ، ممکن است بتوانیم به دنبال یک مورد بگردیم آخرین پادشاهی تاریخ انتشار در سال جدید

گفته می شود ، در اینجا هفت نمایش مانند وجود دارد آخرین پادشاهی تا بتوانید ادامه دهید تا Netflix فصل پنجم خود را تهیه کند.


1

عکس: Netflix

نام مستعار گریس قطعه ای دیگر از Netflix ، بر اساس رمان مارگارت اتوود به همین نام. در این سریال سارا گادون در نقش گریس ، مهاجر فقیر ایرلندی متهم به قتل کارفرما و خانه دارش است. در حالی که گریس به حبس ابد محکوم می شود ، وی همچنان یکی از مشهورترین زنان دهه 1800 در کانادا است. این سریال بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است و آنا پاکین ، ادوارد هولکرافت و خود اتوود نیز در آن بازی می کنند.

جریان نام مستعار گریس در نتفلیکس


2

بررسی NETFLIX BARBARIANS
عکس: کاتالین ورمس

دیگر Netflix اصلی ، بربرها مجموعه جدید نتفلیکس به دنبال اتهامات جنجالی یک امپراتور روم به قبیله ای است که او بزرگ کرده و امپراطوری ای که او بر آن حکومت کرده است. داستان در سال 9 پس از میلاد اتفاق می افتد ، که در آن تصرف رومانی بر Magna Germania منجر به جنگ برای صلح در خاک آلمان می شود. برای مرجع تاریخی: این درست در حوالی پاییز آگوستوس پس از 20 سال سلطنت وی است. اگر به دنبال عکسهای کامل تاریخ هستید ، بربرها برای شما نمایش است

جریان بربرها در نت فلیکس


3

آبشار نایت
عکس: مجموعه اورت

آبشار نایت تماشاگران را به قرن 14 می برد و منجر به نبرد کامل 1306 می شود. این نمایشگاه از شوالیه های تمپلار به عنوان قوی ترین گروه جهان پیروی می کند و در راه بازگشت قلعه به سرزمین مقدس است. اما الگوها سریعتر از اتحاد جدید را از دست می دهند و با شخصیتهای قدرتمندی مانند پادشاه فرانسه و دیگر دشمنان دشمن می شوند. آنها باید به صورت یکپارچه وارد سرزمین مقدس شوند – در غیر این صورت کنترل کل قانون را از دست خواهند داد.

کجا را باید نگاه کرد آبشار نایت


4

تمام کنید
عکس: Netflix

جیسون موموآ ، در حال حاضر ستاره موفقیت بزرگ Apple TV + دیدن، اولین بحث او ادامه یافت بازی تاج و تخت با یک زمان از همان ذهن تمام کنید در نتفلیکس این نمایشگاه در دهه 1700 و بر اساس موضوعی که از بسیاری از نمایش های دیگر منحصر به فرد است ، برپا می شود: تجارت خز. هنگامی که یک صیاد ممنوع الورود شروع به رقابت با یکی از بزرگترین انحصارات خز در کانادا می کند ، او در زمان بسیار غم انگیزی به سر می برد. چندین شکارچی جایزه برای یافتن او در تعقیب رویای خود در مورد پایین آوردن نوار خز در شمال فرستاده می شوند.

جریان تمام کنید در نتفلیکس


5

جادوگر
عکس: Netflix

خبر خوب در مورد آن ساحره؟ این یک قطعه فانتزی زمان فوق العاده است که اگر آن را دوست داشتید تماشا کنید آخرین پادشاهیبه خبر حتی بهتر؟ برای دو فصل جدید در Netflix به روز شد و تعداد انگشت شماری از spinoff ها در حال انجام است. در حالی که باید منتظر بمانید تا محتواهای جدید بیشتری به جهان بیایند ، این زمان مناسب برای تماشای این درام به کارگردانی هنری کاویل درباره شکارچی هیولا است که هم با انسان و هم با حیوانات مبارزه می کند. اکنون با گرالت تماس بگیرید!

جریان ساحره در نتفلیکس


6

troy-fall-of-a-city
عکس: Netflix

تروی: سقوط یک شهر یکی دیگر از مجموعه های تاریخی بریتانیایی است که اگر از او پیروی کنید باید تماشا کنید آخرین پادشاهیبه این نمایش توسط دیوید فر کارگردانی می شود و یک سریال کوتاه است که محاصره 10 ساله تروا را شرح می دهد. وارد تاریخ پیچیده جنگ تروا شوید ، تروا گفتن داستان افرادی که در آنجا زندگی می کردند. به طور خاص ، این نمایش داستان عشق بین پاریس تروا و هلن اسپارت ، رومئو و ژولیت جوان را نشان می دهد.

کجا را باید نگاه کرد تروی: سقوط یک شهر


7

VIKINGS ، کاترین وینیک (سمت چپ) ،
عکس: مجموعه توسط اورت

وایکینگ ها طرفداران ، شاد باشید! Netflix این سریال را به نمایش جدیدی به روز می کند ، وایکینگ ها: والهالا، که به زودی پخش کننده را حذف می کند. اگر تماشا نکرده اید وایکینگ هابا این حال ، این یک نمایش برای همه طرفداران است آخرین پادشاهیبه این سریال به دنبال وایکینگ ها است – شاید قبلاً حدس زده اید. وایکینگ ها که از امپراتوری روسیه خود خسته شده اند ، مشتاق رفتن به غرب و کشف سرزمین های جدید هستند. بنابراین کشاورز جوان راگنار همه چیز را به دست خود می گیرد و سفری را برای یافتن زمین جدید آغاز می کند.

کجا را باید نگاه کرد وایکینگ ها

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *