۷۰۰۰ اتوبوس جدید به مقصد شهرداری های کشور ارسال می شود


مهدی جمالی نژاد معاون عمران و عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: گناوه شهر توریستی و مقصد بسیاری از گردشگران در طول سال است و در زمان اوج مصرف مشکلاتی وجود دارد.

معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور گفت: جمعیت شهرهای ساحلی ما بسیار کمتر از ساعات اوج گردشگری است، بنابراین با مشکل دفع زباله مواجه هستیم که در بودجه این مشکل وجود دارد. امسال برای این موضوع ردیف بودجه داریم.»

جمالی نژاد افزود: در شهر گناوه با توجه به اعلام نیاز شهرداری این شهر مبنی بر نبود ماشین آتش نشانی و آسفالت آسفالت امیدواریم بتوانیم نیازهای این شهر را برطرف کنیم تا بتوانند سطح شهر را پوشش دهند. و محیط اطراف با ماشین آلات بیشتر.”

وی در پاسخ به مهم ترین برنامه ها برای شهرداری های کشور گفت: در بحث ناوگان عمومی کلانشهرها و شهرهای متوسط ​​چند سالی است که اتوبوس تامین نمی شود اما خوشبختانه امسال ۲۰۰۰ اتوبوس امضا شد و ما در این زمینه اقدام کردیم. به امید تجهیز هر چه سریعتر کلانشهرها و مراکز استانها. و تمدید کنید.

جمالی نژاد افزود: قرارداد ۵ هزار اتوبوس اضافی در آینده برنامه ریزی می شود و مشکل کمبود و فرسودگی ناوگان عمومی به زودی مرتفع خواهد شد.

معاون عمران و عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور گفت: با توجه به اینکه امسال ارزش افزوده بر اساس جمعیت تقسیم شد، شهرهای کوچک با مشکل مواجه شدند، اما در نظر داریم علاوه بر این، نکات دیگری را نیز در نظر بگیریم. شاخص های جمعیتی برای اطمینان از توزیع عادلانه در شهرها.” یه کوچولو داشته باش

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید