۸۰ درصد شهرهای استان بوشهر زرد تاج هستند


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین طبقه بندی کرونا که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده است، هشت شهر در استان بوشهر در حالت زرد، یک شهر در حالت نارنجی و یک شهر در حالت قرمز قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر اضافه کرد: بر این اساس شهرستان تنگگه در رنگ قرمز، شهرستان دیلم در رنگ نارنجی و شهرهای بوشهر، دشتستان، دشتی، گناوه، دیر قرار دارند. شهرستان های کنگان، عسلویه و جم در وضعیت کرونای زرد قرار دارند. .

وی گفت: طی شبانه روز گذشته ۳۲ بیمار جدید در بخش های کرونا بیمارستان های استان بوشهر بستری شدند که ۳۹ نفر نیز با حال عمومی خوب از این بخش ها ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸۴ بیمار در بخش‌های کرونای بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۱۰ نفر از آنها تحت مراقبت‌های ویژه و سه نفر در وضعیت حاد قرار دارند.

ملکی زاده از فوت یک بیمار کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: تاکنون ۲ هزار و ۲۱۷ نفر در استان بوشهر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

وی تعداد کل مبتلایان را ۱۰۸ هزار و ۳۰۱ نفر ذکر کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید