kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Airbnb میزبان “VanLife” نیویورک را پس از حذف ون های غیرقانونی از خیابان ها حذف می کند

Airbnb میزبان “VanLife” نیویورک را پس از حذف ون های غیرقانونی از خیابان ها حذف می کند


مردی که نامش فاش نشده بود و هفت ون را در خیابان های شهر نیویورک در Airbnb پارک کرده بود ، از سکوی اقامت بیرون رانده شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که کلانتری نیویورک ون ها را در آنچه آنها “سرویس اتاق عملیات” نامیده اند ، توقیف کرد. ون ها در شرق شهر و چلسی بودند و آنها مرکز ترافیک بودند “که متوجه چیزهای پراکنده ای در وسایل نقلیه شدند. .

یکی از لیست های تبلیغ شده مبنی بر اینکه می توان “#VanLife in NYC” را با کمتر از 100 دلار در هر شب تجربه کرد ، و یک ون تا سه نفر خوابید – اما حمام نداشت.

یوتوبر ، آپتین سعیدی ، در مورد زندگی در یکی از ون ها پست گذاشت و خاطرنشان کرد که مهمان “نانسی” گفت که این راهی عالی برای پرش در گروه موسیقی #VanLife است که در اینستاگرام مشاهده شده است. او گفت که دوش گرفتن در YMCA یا Blink Fitness و استفاده از حمام در استارباکس یا بارهای محلی توصیه می شود.

سعیدی توضیح داد: “من پنجره ام را کمی باز کردم تا جریان هوا را دریافت کنم ، اما وقتی پنجره خود را باز می کنید ، می توانید صدای دوچرخه کوچکی را که در حال حرکت است و همه سوار می شوند را بشنوید.” سعیدی توضیح داد که از کنار آن عبور کنید. “او در پایان گفت:” تجربه. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر این کار را نمی کنم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد ، “ما این رفتار را نمی پذیریم و Airbnb ممنوعیت فهرست شدن در حوزه عمومی را ممنوع می کند. هم میزبان و هم این فهرست ها به خطر افتاده است. از پلت فرم Airbnb ممنوع شده است.”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *