kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Alamo Drafthouse در 18 اکتبر در منهتن پایین افتتاح می شود

Alamo Drafthouse در 18 اکتبر در منهتن پایین افتتاح می شود


اولین خانه مورد انتظار Alamo Drafthouse هفته آینده افتتاح می شود – از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse منهتن سفلی را در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی باز می کند.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته یک صنعت تجاری برای صنعت ما بود ، اما از طریق آن ما به آینده این صنعت ایمان آوردیم.” اعتقاد بر این است که تماشاگران همیشه به دنبال تجربیات مشترکی مانند فیلم ها هستند. “

این تئاتر 14 صفحه ای با 598 صندلی جایگاه سوم را در Alamo Drafthouse در نیویورک می گیرد و جایگزین مرکز شهر بروکلین که در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، که دارای یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و بار است که توسط RZA Wu-Tang Clan طراحی و تنظیم شده است.

چند روز اول برای منطقه منهتن تحتانی به عنوان “باز شدن نرم” در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان از تخفیفات ویژه ای برای غذاها و نوشیدنی های غیر الکلی انتخابی برخوردار می شوند در حالی که کارکنان در حال آموزش هستند.

علاوه بر گزینه های معمول شام Alamo ، محل Lower Manhattan همچنین محل Newsroom خواهد بود که به عنوان “موزه ، فروشگاه چاپخانه ، بار ، و فضای رویداد خصوصی همه جانبه” توصیف می شود. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 بشقاب تبلیغات چاپی از دهه 1930 تا 1980” ، کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از سربرگ وندرکوک از سال 1938 ، و یک بار با 48 آبجو و فراوانی شراب و شراب است.

فلش

آلامو بروکلین.

اسکات هاینس / گوتامیست

انتظار می رود که قیمت ها یک عامل بازدارنده اصلی باشند (زمان مرگ وجود ندارد ، زهر: بگذار کشتار شود ، هالووین می کشد) و جشن گرفتن هندهای جدید (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه نشان داده شده است. و برای بدتر شدن اوضاع ، آنها فضای جدیدی را با مجموعه ای از فیلم های تنظیم شده در اطراف شهر نیویورک راه اندازی می کنند ، به نام “Lights of New York: A Century of Cinema About Life in New York”. آنها از هر دهه یک فیلم را انتخاب کرده اند. ، از دهه 20 شروع می شود ، و می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال Alamo Drafthouse Lower Manhattan

سینما آلامو

چراغ های نیویورک | عصر سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

ON THE THIRD (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

یک اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

THE MAN (2017)

SHIVA BABY (2020)

و سرانجام ، آنها برای تعطیلات با چند فیلم کلاسیک شکرگزاری و کریسمس از جمله آماده می شوند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، جن ، لامپون تعطیلات ملی ، عشق ، واقعی ، داستان کریسمس ، قطبی اکسپرس ، گرملینز ، Scrooged ، بتمن برمی گردد ، با من در سنت لوئیس ملاقات کنید. لویی ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، کریسمس سیاه ، کد شماره بابا نوئل ، و کارولبه جزئیات این صفحه نمایش ها را می توان یافت.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله پایگاه اصلی آنها در آستین را برای همیشه تعطیل می کند. Alamo Drafthouse در مارس 2021 پرونده خود را برای فصل 11 تکمیل کرد در حالی که سعی می کرد در میان همه گیری دور بماند و سرانجام به اندازه کافی برگشت تا اعلام کند که پنج مکان جدید باز می کند ، یکی از جمله استاتن آیلند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *