Boomers توجه – آیا می خواهید سلامت خود را با یک مکمل ژنتیکی شروع کنید؟

اندازه گیری سلامت شما می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی با استفاده از مکمل های متناسب با DNA شما تحت تاثیر قرار گیرد.

این فرآیند با یک سواب از داخل گونه من شروع شد و سپس برای تجزیه و تحلیل اسید دی اکسی ریبونوکلئیک من که به نام DNA شناخته می شود به شرکت پست شد.

پس از یک دوره انتظار شش هفته ای، مکمل را از طریق FedEx در یک کیسه قهوه ای دوستدار محیط زیست، پر از کپسول های کافی برای یک ماه دریافت کردم – پنج کپسول صبح و پنج کپسول دیگر بعد از ظهر مصرف شود (یا باز شده و داخل آن مخلوط شود. ) اگر مایع روی غلات را ترجیح می دهید آب یا آب میوه).

در اینجا نتایج “صادقانه با خدا” من پس از پانزدهمین روز استفاده از مکمل هایی است که برای تناسب با DNA من سفارشی شده اند. این نتایج هیجان انگیز نیستند – آنها انقلابی هستند!

به طور مداوم روزانه، احتقان کمتری را تجربه کردم، از احساس انرژی حیاتی از درون لذت بردم، متوجه کاهش سندرم پای بیقرار شدم، خواب REM را افزایش دادم و بافت پوستم را به طور قابل توجهی از نازک و پوسته پوسته به نرم و لطیف تغییر دادم.

من همچنین متوجه شده ام که خراش روی پوست من در یک یا دو روز در مقابل یک هفته بهبود می یابد. من واقعاً احساس می کنم ساعت ۶۰ ساله من شروع به لغزش کرده است. زمانی را به خاطر نمی آورم که صبح با این هجوم انرژی، ذهن روشن و این همه احساس رفاه عمومی از خواب بیدار شدم.

چه تغییرات اضافی در طی ۱۵، ۳۰، ۶۰ روز آینده با این مکمل که بدن من دقیقاً به آن نیاز دارد ظاهر می شود؟ در جریان باشید و من شما را در جریان خواهم گذاشت!

باید بدانید که از آنجایی که این شرکت به تازگی راه اندازی شده است و تقاضا برای این محصول فوق العاده زیاد است، ممکن است مجبور شوید چهار تا شش هفته برای دریافت مکمل صبر کنید. با این حال، هنگامی که اولین محموله خود را دریافت کردید، می توانید سوار ون باربری شوید که در آن لوازم جانبی به طور خودکار هر ماه برای شما ارسال می شود.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع