kermanyy

Monday, 25 October 2021

BYRNE بازگشت است! آرمان شهر آمریکایی دیوید برن به راک برادوی باز می گردد

BYRNE بازگشت است!  آرمان شهر آمریکایی دیوید برن به راک برادوی باز می گردد


همه ما در حال حاضر می توانیم از یک آرمان شهر کوچک استفاده کنیم ، و UTOPIA AMERICAN دیوید برن خانه جدیدی را در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، نمایش تحسین برانگیز آمریکایی UTOPIA را به تماشاخانه سنت جیمز آورده است. شانس خود را برای دیدن اجرای او در کنار گروه شگفت انگیزی از موسیقی دانان ، زنده روی صحنه ، در این “تور قدرت” از دست ندهید. ”

هالیوود ریپورتر آن را “سعادت واقعی” می نامد. رولینگ استون می گوید: “این مهمانی است که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “تکان دهنده ای امیدوارکننده برای دوران مضطرب ما”. با مخلوط کردن ، دریافت کننده جایزه ویژه تونی “یک هنرمند شگفت انگیز است.”

این نمایش “درخشان ، شاد و وحشیانه” – با مرحله “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آنی بی پارسون ، و الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید مشغول است – دیدن و جشن گرفتن یک زندگی شگفت انگیز است. ” همه آهنگ های عالی و همه نوازندگان معروف را از دست ندهید ، همه آنها سقف یک مکان جدید زیبا را می زنند.

صندلی های بزرگ اکنون با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید ، اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط مجدد را پیدا کنید ، باید تئاتر سنت جیمز در برادوی باشد!

آرمان شهر آمریکا

این موقعیت همکاری بین Utopia America و کارکنان Gothamist است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *