kermanyy

Friday, 22 October 2021

ColossalBit دبی با برنده شدن پیشنهاد 56000 دلاری برای “Future NFT Dubai” تاریخ را به ثبت می رساند – اخبار

ColossalBit دبی با برنده شدن پیشنهاد 56000 دلاری برای “Future NFT Dubai” تاریخ را به ثبت می رساند – اخباراین دیوارنگاره اکنون در مرکز مالی بین المللی دبی پخش می شود.

مشاوره مدیریت ColossalBit ، مستقر در دبی ، یک شرکت پیشرو در زمینه مشاوره و مشاوره در خاورمیانه در زمینه ارزهای رمزنگاری شده ، بلاک چین و NFT ، با قرار دادن پیشنهاد برنده بر روی تصویر NFT اولین نقاشی دیواری NFT واقعیت افزوده جهان “Future NFT Dubai” تاریخ ساز شده است. ”Art note note، by artist Amrita Sethi.

این شرکت در حراج در 11 اکتبر 2021 ، در رویدادی به میزبانی NFT BAZL ، گالری برجسته ای که با استفاده از DeFi و NFT ، شکاف بین هنر و فناوری مزاحم را برمی انگیزد ، به مبلغ فوق العاده 56000 دلار برنده شد. این دیوارنگاره اکنون در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) پخش می شود.

هنرمند برنده جایزه Amrita Sethi ، اولین هنرمند NFT در خاورمیانه و خالق AR NFT Mural “Future NFT Dubai” ، به دلیل سبک نوت صدای خود ، که در تقاطع هنر و فناوری وجود دارد ، و همچنین تجربیات شنیداری و بصری

آمریتا شکل سیال و ساختار امواج صوتی ایجاد شده توسط یک عبارت گفتاری را ضبط می کند و خطوط کلی را منعکس می کند تا معنی عبارت را منعکس کند: همجوشی ، هنر ، صدا و فناوری. رویکرد منحصر به فرد آن از طریق رسانه های شناخته شده پوشش داده شده است. و امکانات زنده آن در خاورمیانه ، آسیا و اروپا ، چندین جایزه را از آن خود کرده است.

صحنه هنری جهانی NFT که به سرعت در حال رشد است و امکانات توسعه نمایی که Blockchain به آنها اجازه می دهد ، زمینه مناسبی را در دبی پیدا کرده است. دولت دبی در حمایت از این فناوری های مخرب بسیار فعال بوده است ، همانطور که در شکل گیری شورای امارات متحده عربی از شورای بلاک چین منعکس شد. و حمایت هنرمندانی مانند آمریتا ستی ، که اقامت معتبر ویزای طلایی در دبی را دریافت می کند ، به دلیل مشارکت در بازار هنرهای دیجیتال در امارات متحده عربی.

آثار هنری آمریتا نیز در رویداد بزرگ Expo 2020 به طور برجسته نشان داده می شود. و مشاهده زنده اولین نقاشی دیواری واقعیت افزوده NFT در جهان “Future NFT Dubai” ، توسط DIFC ، تأیید بیشتر پذیرش مشتاقانه دبی از این نوآوری های تکنولوژیکی است.

دبی شهر آینده است که با توانایی خود در نوآوری مداوم مشخص می شود. و من فکر می کنم NFT و Blockchain در آینده کانون نوآوری ها خواهند بود. “Christian Chalfoun ، CTO ColossalBit گفت.

“ColossalBit به عنوان یک مشاور و مشاور قابل اعتماد ، هم برای هنرمندان NFT و هم برای سرمایه گذاران در Blockchain و NFT ، خوشحال است که پیشنهاد برنده را در این اولین اثر هنری در نوع خود قرار داده است.”

مشاوره های مدیریت ColossalBit اعتبار خود را با تحریک تخیل جمعی از منطقه در مورد امکانات آینده این مدل های مخرب تکنولوژیکی بیشتر تقویت کرده است. با برنده شدن برای اولین نقاشی دیواری NFT واقعیت افزوده در جهان.

Ciro Arianna ، مدیر عامل شرکت مشاوره های مدیریت ColossalBit ، گفت: “این یک زمان تاریخی مهم و محوری برای صنعت NFT ، در امارات متحده عربی و سراسر جهان است.”

“دبی در جهان منحصر به فرد است ، زیرا Blockchain و NFT پشتیبانی نهادی و اداری قوی دریافت می کنند. و خانه تعداد زیادی از خالقان و کارآفرینانی که در حال بررسی این فضاهای در حال ظهور هستند ، و همچنین جامعه ای از سرمایه گذاران که از پتانسیل بالایی استفاده می کنند. “

“ما مفتخریم که با چنین” جهان اول “مهمی در ارتباط هستیم ؛ علاوه بر شرکت در ارائه هنرمندی مانند آمریتا ، که چنین چشم انداز منحصر به فردی و پیشگامانه دارد. اگر چند سال دیگر به عقب نگاه کنیم ، این به عنوان نقطه عطفی در عرضی بودن هنر NFT شناخته می شود. “

علاقه مندان به هنر می توانند از DFIC ، برای اولین تجربه منحصر به فرد ، در تقاطع بیان خلاقانه فیزیکی و دیجیتال دیدن کنند. همچنین می توانید از فیلتر اینستاگرام برای مشاهده آثار هنری واقعیت افزوده استفاده کنید – کافی است کد QR را با امضای هنرمند اسکن کرده و شاهد زنده شدن اثر باشید.

مشاوره مدیریت ColossalBit همچنین حامی طلا Crypto Expo Dubai است که از 14 تا 15 اکتبر در جشنواره شهر دبی برگزار می شود. جایی که آنها از افت رایگان NFT و شگفتی های اضافی رونمایی می کنند.

[email protected]
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *