kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Covid -19: سیدنی قرنطینه هتل را برای بازدیدکنندگان خارجی از بین می برد – اخبار

Covid -19: سیدنی قرنطینه هتل را برای بازدیدکنندگان خارجی از بین می برد – اخباردر حال حاضر ، هرکسی که وارد استرالیا می شود باید هزاران دلار را برای خلوت در اتاق هتل ترخیص کند.

مقامات روز جمعه گزارش دادند که سیدنی قرنطینه اجباری برای مسافران خارج از کشور را از ماه آینده حذف می کند ، که نشان می دهد محدودیت های شدید کروناویروس بیش از حد انتظار پایان یافته است.

مرزهای استرالیا در 19 ماه گذشته بسته شده است تا از شیوع کووید -19 جلوگیری شود و ده ها هزار استرالیایی را در خارج از کشور گرفتار کرده و منتقدان را وادار کرده است که این کشور را “ایالت گوشه نشین” بدانند.

در حال حاضر ، هرکسی که وارد استرالیا می شود باید از معافیت سفر برخوردار شود و هزاران دلار پول آزاد کند تا در اتاق هتل به مدت 14 روز قفل شود.

دومینیک پرروت ، نخست وزیر نیو ساوت ولز گفت که از اول نوامبر ، مسافران واکسینه شده کامل در این ایالت باید قبل از سوار شدن به هواپیما نکات منفی را ارائه دهند ، اما هنگام ورود نباید قرنطینه شوند.

وی گفت: “برای افراد واکسینه شده در سراسر جهان ، سیدنی ، نیوساوت ولز ، برای تجارت آزاد است.” “قرنطینه هتل ها در گذشته خواهد بود. این یک روز مهم برای ایالت ما است.”

تعطیلی بیش از 100 روزه سیدنی هفته گذشته لغو شد و قوانین مداوم به تدریج لغو می شود.

بر اساس نقشه راه ملی پس از همه گیری ، مرزها باید به تدریج در ماه نوامبر بازگشایی شوند و فقط استرالیایی ها و ساکنان دائمی می توانند با قرنطینه اجباری وارد خانه شوند.

نظرات پرروت نشان می دهد که این محدودیت ها زودتر از آنچه انتظار می رود برداشته می شود ، زیرا گردشگران نیز می توانند به استرالیا بیایند و شرایط قرنطینه برداشته می شود.

بر اساس آمار گردشگری استرالیا ، 19 ماه گذشته برای صنعت گردشگری استرالیا ویرانگر بوده است و تعداد بازدیدکنندگان نسبت به قبل از همه گیری 98 درصد کاهش یافته است.

این اطلاعیه همچنین امکان اجازه به ساکنان سیدنی برای بازدید از پاریس ، اما نه پرت را افزایش می دهد ، زیرا مرزهای استرالیای غربی با بقیه این کشور بسته است.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *