kermanyy

Sunday, 24 October 2021

DHS ایده ای را برای محافظت از مهاجران غیرقانونی که به دنبال کارفرما هستند ارائه می دهد: گزارش

DHS ایده ای را برای محافظت از مهاجران غیرقانونی که به دنبال کارفرما هستند ارائه می دهد: گزارش


بر اساس این گزارش ، دولت بایدن پیشنهادی برای محافظت از مهاجران غیرقانونی در صورت اخراج از کارفرمایی که آنها را به دلیل جاسوسی استخدام می کند ، ارائه می دهد.

به گزارش وال استریت ژورنال ، آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی آمریکا در یادداشتی به مدیر مهاجرت و اجرای گمرک تای جانسون این ایده را ارائه کرد و کارفرمایانی را که مهاجران غیرقانونی را استخدام می کنند و نه مهاجران غیرقانونی را هدف قرار می دهد.

در این یادداشت از جانسون و دیگر مقامات مهاجرت خواسته می شود تا در 60 روز گزینه های سیاست گذاری را برای تکمیل کمپین تدوین کنند.

مایورکاس گفت که DHS می تواند تقاضای مهاجران غیرقانونی را با جستجوی شدید کارفرمایان “بی وجدان” که از حقوق کارگران غیرقانونی با پرداخت حقوق ناچیز آنها استفاده می کنند برآورده کند.

آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی می گوید ، اگر DHS به شدت به دنبال کارفرمایانی باشد که از کارگران غیرقانونی سوء استفاده می کنند ، می توان درخواست مهاجران غیرقانونی را استخدام کرد.
آنا پول ساز / گتی ایماژ

دبیر DHS گفت که اشتغال مهاجران غیرقانونی منجر به بازار کار ناعادلانه می شود زیرا افراد مجاز در یافتن شغلی که دستمزد معقول پرداخت کند ، مشکل تر خواهند بود.

مایورکاس به مجله گفت: “پیام این است که کارفرمایان جاسوسی باید مراقب باشند.”

وی گفت: مشاغلی که مهاجران غیرقانونی را به کار می گیرند اما مزد عادلانه ای به آنها می دهند و محیط کاری ایمن را ارائه می دهند ، اولویت اجرای آنها نخواهد بود.

مایورکاس گفت که این کمپین ناشی از دستورالعملی است که او در 30 سپتامبر صادر کرد و به ICE دستور داد تا مهاجران غیرقانونی را که “تهدیدی برای امنیت ملی ، امنیت عمومی و امنیت مرزها هستند” هدف قرار دهد زیرا دولت منابع لازم برای پیگیری را ندارد. همه کسانی که به طور غیرقانونی وارد آمریکا می شوند

کارگران روز چهارشنبه 5 دسامبر 2018 از کنار کارخانه JBS در مارشالتاون آیووا می گذرند. کارخانه سابق سوئیفت در سال 2006 مورد حمله قرار گرفت که سپس توسط وکیل آمریکایی در منطقه جنوبی آیووا آغاز شد. Matthew G. Whitaker.
دولت اوباما به حملات مهاجرت به محل کار پایان داد. دولت ترامپ مسیر خود را کنار گذاشت و تحقیقات محل کار را افزایش داد.
واشنگتن پست از طریق Getty Im

در این گزارش آمده است که دستورالعمل جدید سیاست های دنبال شده در دولت کلینتون و اوباما را نشان می دهد ، اما از محافظت از کارگران در برابر اخراج فاصله بیشتری می گیرد.

در زمان بیل کلینتون ، رئیس جمهور سابق ، سازمان ها در صورت ثبت شکایت کارگری سعی نمی کنند مهاجران غیرقانونی را ممنوع کنند.

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، حملات مهاجرت به محل کار را متوقف کرد و اجرای کارفرمایانی را که قوانین مهاجرت را نقض کردند ، در اولویت قرار داد.

دولت ترامپ تحقیقات محل کار خود را تشدید کرده است ، از جمله حمله ICE در آگوست 2019 به گیاهان مرغ می سی سی پی که منجر به دستگیری حدود 680 مهاجر شد – یک سوم آنها اخراج شدند.

یک پناهجوی کلمبیایی پس از تبدیل شدن به نماینده گشت مرزی ایالات متحده در 13 مه 2021 در یوما ، آریزونا ، انسولین تزریق می کند.
منتقدان دولت بایدن می گویند سیاست های مهاجرتی ضعیف آنها باعث شده تا بیشترین تعداد مهاجران غیرقانونی به مرز برسند.
آپو گومز / گتی ایماژ

این گزارش با استناد به داده های دولت ، چهار برابر تحقیقات محل کار در سال 2019 نسبت به سال گذشته دولت اوباما آغاز کرد ، اما اشاره کرد که تعداد کارفرمایان به دلیل استخدام مهاجران غیرقانونی در سال دولت ترامپ دستگیری را لغو کرده اند.

منتقدان دولت بایدن را به دلیل سیاست های مهاجرتی ضعیف خود که منجر به افزایش شدید مهاجران غیرقانونی به مرز شده است ، چشیده اند.

چند مهاجر غیرقانونی این هفته با یوما ، آریز ، با خبرنگار میدانی Caller ، خورخه ونتورا ، صحبت کردند و از آنها پرسید آیا اکنون که رئیس جمهور بایدن در قدرت است ، عبور از آنها برای آنها راحت تر است.

بر اساس ترجمه یکی از مهاجران کلمبیایی می گوید: “اول ، خانواده ها را از هم جدا نمی کند.” “در مرحله دوم ، می توان کمتر از شش ماه پیش منتظر ماند. اکنون او سریعتر می گذرد تا در پناهگاه بماند. ”

دومین مهاجر کلمبیایی به ونتورا گفت که “قطعا خوشحال است” بایدن برخی از سیاست های ترامپ در زمینه مهاجرت را تغییر داد زیرا “به افراد جدید اجازه می دهد تا رشد کنند ، کشف کنند ، چیزی باشند ، کسی در زندگی خود باشند زیرا این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ”

ونتورا مهاجران را بیشتر تحت فشار قرار داد و این سال را مطرح کرد که چرا آنها در دوران دولت گذشته نمی خواهند وارد ایالات متحده شوند.

یکی از مهاجران با اشاره به سیاست های سختگیرانه مهاجرت و پلیس گفت: “نه ، من حتی نمی خواستم آن را امتحان کنم.” “حتی بهش فکر نکن.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *