kermanyy

Monday, 25 October 2021

ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعه تا حقیقت

ems چیست؟  همه چیز در مورد ems از شایعه تا حقیقت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های شدید هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب ابزارهای EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، تکه های کوچکی از ماهیچه آزاد شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به راهنمایی پزشکی دارد

پزشکان و پزشکان آموزش های تخصصی را برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجایی که اخیراً روش EMS در باشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، هیچ آموزش مناسب که بتواند برای کاربران مشکل ساز شود وجود ندارد.

اگر حداکثر شوک الکتریکی قابل استفاده را به درستی ارزیابی نکنید ، می تواند آسیب جدی به عضلات و کلیه ها وارد کند. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از مشکلات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون راهنمایی پزشکی اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در حالت EMS ، انقباض شدید و مداوم عضلات رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش تنش چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباض عضلات ، دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را افزایش می دهد ، گردش خون را افزایش می دهد ، از افزایش اسید لاکتیک جلوگیری می کند و سطح اسید لاکتیک را عادی می کند. با توجه به اثر گرمایش روش باریک عضلانی ، فرد تحت درمان مجبور به حرکت نیست زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند وجهی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آنها همه دستگاه های تناسب اندام به سفت شدن پوست و چربی دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر رسیدن به تنش پوست و چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

ماهیچه ها به دستگاه های EMS دسترسی کامل دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان باعث ترک خوردگی ، یخ زدگی پوست و حتی عضلات در حالت استراحت می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت آزاد می کنند ، که باعث رشد ماهیچه ها می شود ، در حالی که در همان زمان ترشح اسید لاکتیک منجر به چربی می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. بعد از مدتی ورزش در باشگاه

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباض عضلات منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به چاقی می شود. این مواد باعث افزایش کراتین کیناز می شوند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب ماهیچه ها می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را مشاهده می کنیم.

اما در نحوه کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا به این ترتیب ، این اثر باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit ، امکان دستیابی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد ، بلکه تناسب اندام با لیفتینگ پوست بدون افتادگی ماهیچه ها خواهیم دید. علاوه بر این ، لاغری باریک یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی نماد زیر کلیک کنید

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *