Gene Wize – شرکت تغذیه مبتنی بر DNA – فرصتی که ارزش بررسی دارد!

من همیشه در مورد شرکت های بازاریابی چند سطحی بدبین بوده ام. در تمام زندگی ام مغناطیسی برای افرادی بوده ام که می خواهند من به سازمان آنها بپیوندم. تا همین اواخر بود که شرکتی را پیدا کردم که چیزی انقلابی برای فروش داشت. Genewize این شرکت است و آنچه ارائه می دهد کاملاً منحصر به فرد و نوآورانه است.

Genewize Life Sciences یک شرکت سهامی عام است که سفارشی سازی محصول را با ۱۰۰٪ ارزیابی DNA شخصی شما ارائه می دهد. هیچ شرکت دیگری این سطح از سفارشی سازی را برای کسی انجام نداده است. هر مشتری نمونه DNA خود را از یک سواب (از گونه یا دهان) ارائه می دهد. نمونه به شرکت ارسال می شود و سپس توسط تیمی از دانشمندان مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

سایر شرکت های موفق برای توزیع محصولات خود به تکنیک بازاریابی چند سطحی متعهد شده اند. Arbonne International، Global Resource Network و ACN تنها تعدادی از شرکت‌هایی هستند که از این پلتفرم بازاریابی استفاده می‌کنند و سطح موفقیت چشمگیری دارند. GeneWize یک علامت تجاری GeneWize Life Sciences, Inc است. ، یک شرکت علوم زیستی و ژنتیک.

در سال های اخیر، دانشمندان کشف کرده اند که هر یک از ما شیمی بدن “تعیین شده ژنتیکی” منحصر به فردی داریم. حتی تفاوت‌های کوچک در ژن‌های شما می‌تواند تأثیر عمیقی بر نحوه واکنش بدن شما به غذا، فعالیت بدنی و استرس‌های محیطی و میزان آسیب‌پذیری شما نسبت به انواع دیگر شرایط مهم سلامتی و فیزیولوژیکی داشته باشد.

Genewize بر اساس بیش از یک دهه فرآیندهای علمی اختصاصی و ثبت شده، می تواند صنعت سلامت و زیبایی را در قرن بیست و یکم سرعت بخشد.

معرفی رژیم غذایی برای پیری سالم توسط LifeMap

LifeMap Nutrition یک رژیم غذایی شخصی سازی شده با هدایت DNA و بر اساس کد ژنتیکی منحصر به فرد شما است که از نظر فناوری پیشرفته است. همان شرکتی که اولین رژیم مراقبت از پوست با هدایت DNA را در جهان ایجاد کرد، اکنون یک محصول تغذیه ای کاملاً سفارشی را ارائه می دهد که هر کسی می تواند بپردازد. این تغذیه ژنتیکی پیشرفته است – متمرکز بر شما!

میلیون ها نفر خواهان سلامتی بهتر هستند. هرگز قبل از این، بسیاری از مردم به این اندازه مشتاق سلامتی بهتر نبوده اند. جزو اولین کسانی باشید که به ارائه سیستم تغذیه LifeMap به میلیون ها مصرف کننده آگاه سلامتی کمک می کند که مشتاقانه منتظر اخبار هستند.

نام من الیور اولسیانو است و می‌خواهم درباره Genewize به شما بگویم و خوشحالم که مردم را در مورد Genewize و فرصت شگفت‌انگیز برای رشد این تجارت مطلع کنم.

GeneLink یک علامت تجاری ثبت شده GeneLink BioSciences, Inc است. OTCBB: GNLK

تمامی حقوق محفوظ است.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر