kermanyy

Saturday, 23 October 2021

MTA اعلام می کند که باید کارکنان جدید در 14 نوامبر یا بعد از آن جذب شوند تا به طور کامل برای COVID واکسینه شوند

MTA اعلام می کند که باید کارکنان جدید در 14 نوامبر یا بعد از آن جذب شوند تا به طور کامل برای COVID واکسینه شوند


MTA از اواسط ماه نوامبر خواستار واکسیناسیون کارگران جدید علیه COVID-19 می شود. این گروه همچنین می خواهد از روز دوشنبه کارگران عادی واکسینه نشده را به صورت هفتگی آزمایش کنند و نرخ واکسن در حدود 70 درصد باشد.

جانو لیبر ، سرپرست و مدیر اجرایی MTA در بیانیه ای گفت: “MTA یک رهبر صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران سیار است.” این علم روشن است. واکسیناسیون بهترین راه برای محافظت از خود ، همکاران ، بستگان و همسایگان در برابر COVID-19 است. ”

شرط واکسیناسیون شامل کارگران مزد ، فصلی ، موقت و عادی است که در 14 نوامبر یا بعد از آن کار می کنند – اما هیچ کارمند فعلی وجود ندارد. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 از کارکنان آنها واکسن دریافت می کنند که کمتر از 74.9 rate واکسیناسیون کامل برای همه بزرگسالان در شهر نیویورک است.

برای کارگران واکسینه نشده ، MTA 138 محل آزمایش را در محل اجرا می کند در حالی که هنوز کارکنان خود را تشویق به واکسیناسیون می کند. به گفته MTA ، اگر کارگران واکسینه نشده در طول شیفت کاری خود به محل آزمایش در محل مراجعه کنند ، می توانند آزمایش شوند. اگر آنها آزمایش در یک سایت غیر MTA را انتخاب کردند ، باید خودشان بروند.

پل فاما ، مدیر اجرایی MTA People در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جوامعی که به آنها خدمت می کنیم ، مسئولیتی داریم.” “برای محافظت از کارگران و ادامه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، ضروری است که MTA به افزایش استاندارد واکسن ادامه دهد.”

با بازگشت یک مدرسه شخصی و بازگشایی بسیاری از دفاتر – از جمله گروه های شهری – سیستم زیرزمینی دوچرخه سواری بیشتری را تجربه می کند ، اگرچه هنوز زیر سطح پیش از انتشار است. تا 30 سپتامبر 3،150،190 سفر با مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز مشابه قبل از همه گیری کاهش داشته است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *