kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Newark Nears حذف لوله سربی را در زمان رکورد کامل می کند

Newark Nears حذف لوله سربی را در زمان رکورد کامل می کند


نیوآرک به هدف خود برای بازسازی کلیه لوله های سربی که آب را به خانه ها در بزرگترین شهر نیوجرسی منتقل می کند ، نزدیک شده است. تا به امروز ، آنها وظیفه قابل توجهی را انجام داده اند: جایگزینی بیش از 22000 خط اصلی خدمات با لوله های مسی.

مقامات شهری می گویند تمام خطوط اصلی خدمات رسانی شناخته شده – لوله هایی به اندازه شیلنگ باغ که خطوط آب زیرزمینی را به خانه ها متصل می کند – حذف شده است. طی دو هفته آینده ، تیم های ساختمانی یک بررسی مضاعف انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که خطوط خدماتی که در سوابق شهری به عنوان “بی مکان” یا “بدون سرب” مشخص شده اند عاری از سرب هستند. آنها در حال حاضر 1000 لوله دیگر برای بازرسی دوگانه دارند.

“سوابق می گویند شما خدمات اصلی ندارید. خوب ، آن صاحب خانه ، آن سرنشین ، آنها نگران هستند. ” فقط یک دقیقه طول می کشد تا حفاری و آزمایش کنیم و به آنها نشان دهیم که چرا لوله های آنها را تمدید نمی کنیم. “

عادم گفت که کل پروژه تا پایان ماه ، کمتر از سه سال پس از آغاز پروژه توسط شهر ، به پایان می رسد. این دستاورد تاریخی سالها پس از انفجار بحران آب شهر و مقایسه آن با فلینت ، میشیگان به دست می آید.

در حال حاضر ، نیوآرک قرار دادن لوله های سربی خود را قبل از فلینت به پایان می رساند و حتی توسط سخت ترین منتقدان او به عنوان مدل انتخاب شده است.

اریک اولسون از شورای حفاظت از منابع طبیعی ، نهادی که در سال 2018 از نیوآرک به دلیل افزایش سطح سرب خود شکایت کرد ، گفت: “آنها هزاران خط خدمات اصلی را به سرعت جایگزین کرده و در زمان بسیار سریعتر از سایر مناطق انجام داده اند.” به گروه محیط زیست در اوایل امسال با این شهر مستقر شد. گروه جدید ، متشکل از مربیان نیوآرک ، نیز بخشی از این دعوی بود و در پاسخگویی شهر به ساکنان آن و آموزش عموم مردم در مورد خطرات ناشی از آن نقش مهمی داشت.

خدمه ساختمانی در 30 سپتامبر 2021 در Gillette Place در نیوآرک کار خواهند کرد تا خط اصلی خدمات را با مس جایگزین کنند.

فلش

خدمه ساختمانی در 30 سپتامبر 2021 در Gillette Place در نیوآرک کار خواهند کرد تا خط اصلی خدمات را با مس جایگزین کنند.

کارن یی / WNYC

سرب به ویژه برای مادران باردار و رشد کودک مضر است. در حالی که سرب زیاد ایمن نیست ، دولت فدرال سطوح مجاز آب آشامیدنی را تعیین می کند که منابع آب نمی تواند از آن تجاوز کند. سالانه بیش از 4000 کودک با مسمومیت با سرب در نیوجرسی تشخیص داده می شوند ، بیشتر از طریق معرفی رنگ سرب.

نیوآرک در ابتدا قرار بود طی 10 سال خطوط اصلی خدمات خود را جایگزین کند ، اما در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده این شهر را موظف کرد تا آب بطری را بین هزاران نفر از ساکنان توزیع کند. با بالا رفتن سطح آب در آب ، نیوآرک در سرتیتر خبرهای ملی قرار گرفت ، مقامات ایالت اسکس نقل مکان کردند و با 120 میلیون دلار ارتباط از طرف شهر موافقت کردند تا برنامه جایگزینی اصلی خود را تسریع کنند. این بدهی ها با قرارداد اجاره بین بندر و نیوآرک جبران می شود.

شورای شهر نیوآرک با این دستور موافقت کرد که خدمه ساختمانی می توانند بدون اجازه صاحب ساختمان به خطوط اصلی خدمات ساختمانهای خصوصی دسترسی داشته باشند و نیازی به فرار از مالکان غایب در شهری که سه چهارم ساکنان خانه خود را اجاره می کنند ، برطرف شد.

ایالت همچنین به نیوآرک اجازه داد تا از پول عمومی برای تأمین هزینه کار در ساختمانهای خصوصی استفاده کند. خطوط اصلی خدمات در نیوآرک متعلق به بخش خصوصی است اما این شهر لوله ها را به صورت رایگان گذاشته است.

اولسون می گوید: “در جایی که اراده سیاسی وجود دارد و به ویژه در جایی که بودجه وجود دارد ، می توان هزاران خط اصلی خدمات را به سرعت و کارآمد جایگزین کرد.”

وی افزود: “شما باید وارد اجتماع شوید ، خطوط اصلی خدمات را خیابان به خیابان تعویض کنید. وقتی تجهیزات و کارکنان شما آنجا هستند ، بسیار کارآمدتر است ، برای هر خانه بسیار ارزان تر است و می توانید به سرعت آن را انجام دهید. و این یکی از درس های کلیدی نیوآرک است. ”

فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی امسال قانونی را امضا کرد که از خدمات آب برای جایگزینی تمام خطوط خدمات اصلی در ایالت طی 10 سال آینده استفاده می کند. انجمن آبفای آمریکا تخمین می زند که 350،000 خط اصلی خدمات در این ایالت وجود دارد که پنجمین خط بزرگ در این کشور است. معمول ترین سرمایه گذاری هایی که سیستم های آب برای اداره حفاظت محیط زیست نیوجرسی انجام می دهند نشان می دهد که حداقل 167،354 خط لوله شناخته شده وجود دارد که باید تعویض شوند. این حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله ایجاد شده است.

اما تقریباً 1.1 میلیون محصول ناشناخته وجود دارد که حدود 85 درصد از کل لوله ها است.

ادیم گفت که نیوآرک یک موجودی قوی دارد که به شهر اجازه می دهد بلاک به بلوک به سرعت حرکت کند. نیوآرک این برنامه را به یک کمپین استخدام محلی تبدیل کرد. وی گفت: از 600 شغل ایجاد شده ، 250 نفر کارفرمای محلی و 85 نفر قبلاً ساکن بیکار بودند.

او گفت: “ما همچنین مشاغل مادر و پاپ داشتیم که می توانستند چیزهایی را ارائه دهند … همه چیزهایی که به اقتصاد محلی کمک می کند.”

نتایج آزمایشات دولتی نشان می دهد که سطح سرب نیوآرک از اوایل سال 2020 از سطح فدرال فراتر نرفته است. این شهر همچنین میلیون ها دلار در بهبود زیرساخت های تصفیه خانه Pequannock سرمایه گذاری می کند. آب را به نیمی از شهر همراه با شهرهای مجاور مانند بلویل ، بلومفیلد پمپ می کند. و ناتلی

برای مارگاریتا ریز ، ساکن نیوآرک ، دیدن خدمه ساختمانی در خیابان او و در سراسر شهر به اطمینان دوباره در نوشیدن آب وی کمک کرده است.

او در حالی که منتظر کارگران ساختمانی بود تا خط خدمات خود را بررسی کنند ، گفت: “به خدا امیدوارم که بتوانیم دوباره آن را بنوشیم.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *