kermanyy

Friday, 22 October 2021

NY 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن

NY 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن


نیویورک یکی از ایالت هایی است که مبالغ هنگفتی را از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی جمع آوری می کند ، به دلیل حل و فصل پرونده های اخیر که شرکت ها را متهم به سوخت رسانی به سوخت کرده است. بحران برده داری و جذب بیش از حد آمریکا.

مجموع شهرک ها تا به امروز حدود 1.5 میلیارد دلار است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته یک تور سراسری را آغاز کرد تا آنچه را که انتظار می رود از هر منطقه دریافت کند ، اعلام کند و به شهر نیویورک وعده ای بین 140 تا 257 میلیون دلار داد.

این بودجه پس از سال با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مواد مخدر در ایالات متحده ثبت شده است – با 69،000 مرگ ناشی از مصرف مواد افیونی توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در سال 2020. حداقل 4،289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت نیویورک رخ داده است. بخش بزرگی از شهر ، حدود 1800 ، نسبت به سال قبل تقریبا 50 درصد افزایش داشته است.

فرماندار سابق توضیح داد. اندرو کومو و قانونگذار ایالت قبل از بازنشستگی در ماه اوت برای این وجوه تسویه حساب برنامه ریزی می کنند. کوئومو قانونی را امضا کرد که می گوید این پول باید در صندوق تسویه مواد مخدر سرمایه گذاری شود و برای خدماتی که اختلال مصرف مواد را از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار می دهند ، مورد استفاده قرار گیرد. این پول باید به جای جایگزینی پول دولتی فعلی ، تقویت شود.

اما هنوز سیاست ها و برنامه های مشخصی که توسط دولت تامین می شود مشخص می شود. دفتر وکالت به WNYC / Gothamist تأیید کرده است که در حال حاضر یک هیئت مشورتی در حال تشکیل است که قصد نظارت بر این تصمیمات را دارد. فرماندار کتی هوچول ، قوه مقننه ایالتی و سایر نهادها هیئت مدیره را تعیین می کنند و آنها “امیدوارند [be] به زودی این کار را انجام می دهد. ” وقت هیئت مشورتی برای ارائه توصیه هایی برای تخصیص این صندوق ، که تا 1 نوامبر اعلام می شود ، به پایان می رسد.

بنابراین ، WNYC / Gothamist با برخی از حامیان پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه که فکر می کنند باید اولویت اصلی تامین مالی باشد ، مطالعه کرد.

در زمان کمبود به پایان می رسد

یاسمین بودنهلا ، هماهنگ کننده کمپین سیاست های مبارزه با مواد مخدر در Vocal-NY ، می گوید: “استدلال در زمان Cuomo مبنی بر اینکه ما هیچ پولی نداریم ، ما در شرایط سخت کار می کنیم ، اکنون توسط رهبری دادستان کل Tish James مطرح شده است.” وی افزود: دیگر نیازی به آسیب رساندن به این حوزه از سلامت عمومی نیست. ”

بودنلا و دیگر مدافعان گفتند که کاهش آسیب تا حد زیادی تأمین نشده است ، اما همه گیری باعث ایجاد این مشکل شد.

بودنهلا گفت: “یکی از چیزهای بزرگ ما مقیاس پذیری سریع در زیرساخت های کاهش آسیب است که شامل برنامه های سرویس سرنگ می شود.”

سازمانهای محلی یا سازمانهای غیر انتفاعی معمولاً آنهایی هستند که مستقیماً از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگ تمیز ، اطلاعات استفاده ایمن از داروها ، نوارهای تست مواد مخدر و داروهای بیش از حد نالوکسان پشتیبانی می کنند.

کریستین خایکین ، وکیل ارشد سیاست های سلامت در مرکز اقدام قانون ، می گوید: “وقتی ما در وضعیت اضطراری قرار داریم.

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند ، سال گذشته به دلیل مشکلاتی که دولت در زمینه مسائل مربوط به بودجه در طول همه گیری بیماری داشت ، به تعویق افتاد. برخی از آنها نیز با کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی مواجه بودند.

جویس ریورا موسس و مدیرعامل گوشه کاهش آسیب سنت آن در برانکس است. این منطقه در سالهای اخیر جزیره استاتن را به دلیل بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی در این شهر ویران کرده است. ریورا گفت که استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق سخت باید برای تامین مالی در اولویت قرار گیرند.

او گفت: “من فکر نمی کنم که برونکس هیچگاه هیچ گونه تأسیساتی را در اولویت قرار دهد.” “ما آنچه را که بدست می آوریم افزایش می دهیم. ”

ریورا گفت که از تعهد دولت برای سرمایه گذاری در محل تحصیل در زمینه مواد مخدر قدردانی می کند ، اما گفت که نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات مربوط به انقراض تأکید می کند.

ریورا می گوید: “ما نیازمند برنامه های آموزشی مرتبط با مواد مخدر با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه هستیم تا عملگرا تر شویم.”

رفع موانع درمان

طرفداران می گویند بودجه باید به منظور افزایش دسترسی به بوپرنورفین باشد – دارویی که می تواند جایگزین هروئین یا سایر مواد افیونی شود که از خروج آنها از کشش جلوگیری می کند. بهبود دسترسی به احتمال زیاد به معنای کنار گذاشتن پول بیشتر برای درمان آنها تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولتی برای نیویورکی های کم درآمد است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلالات مصرف مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های متعددی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل ترس از انتقال این دارو به مواد مخدر. جایگزین یک افیونی با دیگری به

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که با ممنوعیت بیمه گذاران خصوصی از مجبور کردن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به اخذ مجوز قبل از تجویز بوپرنورفین ، یک مانع برای دسترسی به آن برداشته شد. چنین الزامی می تواند مراقبت های اورژانسی را برای افرادی که به دنبال درمان هستند به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، او لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را تحت Medicaid ممنوع کرد.

سپس کوئوم لایحه مشابهی را برای تمدید دسترسی وکلای مورد توافق در ژوئن سال جاری قبل از ترک دفتر امضا نکرد. در همان زمان ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای مورد تأیید را برای برنامه های Medicaid که در این ماه اجرا شد ، سفارش داد که سه نوع بوپرنورفین را به عنوان “غیر انتخابی” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها هنوز به اجازه قبلی نیاز دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی از بیماران به داروهای آنها را مسدود کرده است.

طرفداران از هوچول می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که پس از 90 روز به مرحله اجرا در می آید و با صدور حکمی از اجرای رضایت قبلی برای درمان با کمک دارو ، اقدام فوری می کند.

هوچول بر این موضوع خاص تأکید نکرده اما اخیراً مدارک اضافی را پذیرفته و الزامات صدور مجوز از سوی بیمه گذاران را به تأخیر انداخته است. به عنوان بخشی از تلاش برای رفع کمبود پرسنل در بیمارستان ها در نتیجه دستور واکسن COVID-19 دولت ، استفاده از انواع روش های درمانی را به مدت 30 روز متوقف کرد.

هوچول این هفته یک لایحه جداگانه امضا کرد که دسترسی به درمانهای دارویی مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها را افزایش می دهد. طرفداران امیدوارند هوچول ، که به عنوان فرماندار ستاد گروه اقدامات دولتی در زمینه اعتیاد به مواد مخدر را رهبری می کرد ، به پیشبرد سیاست های کاهش مصرف بیش از حد در سطح ایالت کمک کند.

خایکین گفت: “افراد زیادی با اختلال مصرف مواد در سیستم اصلاحی سروکار دارند و دارویی دریافت نمی کنند.” به جامعه

او گفت: “این زمان بسیار آسیب پذیر است.”

صندوق افیونی نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه ای را که افراد هنگام تلاش برای ورود به برنامه های درمان دارویی با آن روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر انواع مراقبت های پزشکی است. خایکن پیشنهاد جمع آوری پول برای CHAMP ، برنامه ombudsman دولت را که به مردم در حل مسائلی که به چنین مراقبت هایی دسترسی دارند ، کمک می کند ، پیشنهاد کرد.

سخنگوی بخش بهداشت و درمان شهر نیویورک گفت که مناطق در مورد روند اختصاص پول از برنامه شهرک سازی هنوز مبهم هستند. از سال 2022 ، هر منطقه ای در نیویورک که این پول را دریافت می کند باید نحوه استفاده از این پول را در 1 نوامبر گزارش دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *