kermanyy

Monday, 25 October 2021

NY Open House 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید

NY Open House 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید


Open House نیویورک (OHNY) ، رویداد سالانه سرگرم کننده ای که برخی از سردترین ، تاریک ترین و معماری ترین ساختمانها را برای عموم باز می کند ، در آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که حدود نیمی از فضاها آزاد و برای عموم آزاد است – یا رویدادهای معنی دار – تقریبا نیمی از آنها به فضاهای رزرو شده نیاز دارند. و شما می خواهید از آن بیشتر استفاده کنید ، زیرا فضاهای رزرو شده برای تورهای آزاد از ساعت 11 صبح امروز در اینجا شروع می شود و اقامتگاه ها به سرعت پاره می شوند.

“Open House نیویورک پس از 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی محدود شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج شهر در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند ، OHNY Weekend یک تقویت واقعی برای کشف و حسابرسی است. “راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره OHNY گفت.

رویدادهای مهم امسال ، که در پنج شهر برگزار می شود ، شامل فرصتی برای دیدن تعدادی از نقاط دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) خواهد بود. فرصتی برای کشف بسیاری از گوشه های حیاط دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، مقر اصلی Crye Precision ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و تمدید پروژه صدف صدف.

شکاف فرهنگ هارلم وجود دارد ، و همچنین تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگ ساید ، براونزویل و قبرستان گرین وود وجود دارد. شما می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتس ، هنر NYCHA را در Red Hook Homes کاوش کنید یا دوچرخه سواری در هنرهای عمومی DOT انجام دهید. تورهای اقامتی فردی شامل خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های ردیف گرینویچ ویلی ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر اینده اوندردونک در ریج وود برگزار می شود.

و لایه ها شامل می شوند اداره بندر نیویورک و صدساله نیوجرسی، که هدف آن نفوذ اداره بنادر است ، و دیگری به نام مطالعات رادیکال: کتابخانه ها به عنوان صندلی جامعه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

فلش

تسهیلات ویرایش BookOps

NYPL

در اینجا برخی از گزینه های OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته در مکانهایی که عموم مردم معمولاً در پشت صحنه نمی بینند آورده شده است:

  • تسهیلات ویرایش BookOps: کشف کنید که چگونه ده ها هزار کتاب در مجموعه های گردان کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق در سراسر شهر راه پیدا می کنند.
  • ساختمان فرودگاه EWR One: OHNY امسال به نیوجرسی سفر می کند و داستان پشت ساختمان اصلی فرودگاه در سال 1934 را باز می کند ، یک گت آرت دکو به سه قسمت بریده شده و فقط 3700 پا از اصل به هم دوخته شده است.
  • خلاصه One Vanderbilt: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 پا ، بالاترین نقطه در مید تاون منهتن ، تجربه کنید. از آسانسورهای قابل مشاهده گرفته تا جعبه های شیشه ای آسمان ، چشم اندازهای پانوراما از نیویورک و از طرف دیگر به آسمان را مشاهده کنید.
  • حیاط دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه کسب و کار در Nanotronics آغاز می شود ، یک مرکز پیشرفته جدید برای هوش مصنوعی و رباتیک که منجر به تولید پیشرفته در نیویورک و فراتر از آن می شود.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: ده ها سال است که این لنگر جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری قرار گرفته است و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و محله های اطراف با هم ترکیب می شوند.
  • جزیره کوچک @ شب: ترکیبی از طبیعت و هنر را از طریق روشنایی در اسکله 54 که در ساحل چلسی غربی تعمیر و بازسازی شده است تجربه کنید.

همه چیز درباره رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را اینجا بیابید. یک مهمانی راه اندازی برای تعطیلات آخر هفته پنجشنبه 14 اکتبر در پشت بام کتابخانه بنیاد Stavros Niarchos که به تازگی بازسازی شده است برگزار می شود. می توانید اطلاعات بلیط آن را در اینجا پیدا کنید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *