kermanyy

Monday, 25 October 2021

NYCLU از NYPD شکایت می کند زیرا مجموعه ای کامل از پایگاه های داده کنترل را دور از چشم مردم نگه داشته است

NYCLU از NYPD شکایت می کند زیرا مجموعه ای کامل از پایگاه های داده کنترل را دور از چشم مردم نگه داشته است


اتحادیه آزادی های مدنی نیویورک از NYPD می خواهد پرونده های انضباطی افسران بیشتری را که در بهار درخواست کرده بود ، منتشر کند ، با این استدلال که پایگاه داده عمومی موجود در حال حاضر نمای ناقصی از شکایات سوء رفتار است که نیویورکی ها شایسته دیدن آنها هستند.

وکلای NYCLU در شکایت خود که روز پنجشنبه در دادگاه عالی ایالتی ثبت شد ، گفتند که NYPD به طور غیرقانونی درخواست پرونده های انضباطی افسران را که از طریق قانون آزادی اطلاعات (FOIL) در آوریل به طور غیرقانونی رد کرده اند ، رد کرده است. این گروه گفت که فراخوان سال گذشته دولت از 50 ماده – یک ماده – که افسران را از علنی کردن سوابق کنترل خود محافظت می کرد – چنین فرصتی را فراهم کرد.

پس از مجموعه ای از چالش های حقوقی با پلیس و اتحادیه های آتش نشانی ، خروج یک پایگاه داده 50 ساله از سوابق کنترل NYPD در مارس 2021 ایجاد شد. اما NYCLU گفت که پایگاه داده عمومی فقط نتایج مواردی را که “تأیید شده” نامیده می شود ، ذکر می کند ، به این معنی که معلوم شد که این افسر ناامید شده است ، که منجر به تشکیل پرونده منطقه ای شد.

علاوه بر این ، NYPD از لحاظ تاریخی مطالعات سنگی را تأیید کرده است.

بیشتر در سایت: پایگاه داده جدید NYPD نمای “محدود” در سوابق کنترل پلیس ارائه می دهد

در درخواست FOIL خود ، NYCLU درخواست کرد که همه پایگاه های اطلاعاتی بدون توجه به اینکه این شکایت باعث اعمال انضباطی شده یا حتی مورد بررسی قرار گرفته است ، منتشر شود. داده ها شامل نام ، وضعیت و محل مأموری بود که در زمان شکایت کار می کرد. همچنین داده ها باید شامل نوع شکایت ثبت شده و تاریخ و محل وقوع حادثه باشد. اما بر اساس تظاهرات ثبت شده در کت و شلوار ، NYPD درخواست FOIL را برای “ماهیت بسیار گسترده” رد کرد. با توجه به وضع مالیات ، به NYCLU توسط NYPD گفته شد که این درخواست همچنین “سنگین یا پیچیده است”.

بیشتر در سایت: هر آنچه که باید درباره آزادی اطلاعات بدانید

لوپ آگوئر ، وکیل کارمند در NYCLU ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC گفت: “آنها از قوانین موجود FOIL برای ایجاد مانع در برابر این درخواست خاص استفاده می کنند.” “آنها می گویند که همه آنها در مورد شفافیت هستند اما با این وجود مایل نیستند به درخواست های ضبط شده پاسخ دهند.”

در بیانیه ای ، سخنگوی NYPD گفت که فراخوان 50 نفر “وظیفه ای بر عهده وزارتخانه برای افشای تمام اطلاعات مربوط به کارکنان نمی گذارد ، اما این ممنوع نیست. بیشتر با قانون. “

قبل از فراخوان 50 ، NYCLU سوابق کنترل را از CCRB از طریق درخواست FOIL بدست آورده بود و پایگاه داده خود را ایجاد کرده بود که حاوی نزدیک به 280،000 شکایت از سوء رفتار در 30 سال گذشته بود. آنها همچنین با شرکت های حقوقی مختلف همکاری می کنند تا از ادارات پلیس دیگر در سراسر ایالت برای انتشار پرونده های بیشتر شکایت کنند.

کریستوفر دان ، مدیر حقوقی NYCLU ، گفت که این شکایت گامی دیگر برای اطمینان از این است که “لغو بخش 50-aa منجر به وضوح بیشتر و دسترسی عمومی به اسناد مربوط به سوء رفتار پلیس می شود. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *