kermanyy

Monday, 25 October 2021

OLC 60 سالگی خود را جشن می گیرد! – رفاه پزشکی


استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، درست چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی معروف به بلوار کلرادو ، استوارت اولسون ستایش خود را به دار آویخت و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست روبروی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود مشغول مجموعه ای از کمیسیون های تجاری و مسکونی بودند.

“ناگهان ، چه بدانید و چه ندانید ، مشغول تجارت هستید!” استوارت اولسون گفت ، به یاد آن روزهای اولیه.

امروزه آن شرکت تبدیل به OLC شده است شرکت Ohlson Lavoie امسال 60 سالگی خود را جشن می گیرد ، OLC یک شرکت معماری ، داخلی و آبزیان مستقر در دنور است که دارای دفتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، بهداشت و رفاه ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرده است ، بر نحوه ورزش ما و زندگی کارکنان ، افراد تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای در حال تغییر او زندگی ، کار و بازی می کنند ، تأثیر گذاشته است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام صاحب یک شرکت در شرکت با نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هروی به خاطر می آورد که چرا معمار شد.

تمرکز بر تفریح

در آغاز ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را مدیریت کردند که بر طراحی ساختمان ها با توجه به نیازهای مشتریان تمرکز کردند. کمیسیون ها بر اساس روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت در ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شده بود ، ایجاد شدند. به طرز شگفت انگیزی ، با وجود بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال برنامه ریزی پروژه های بزرگ و پرمخاطب بود. اینها شامل برجهای Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در نزدیکی پارک Cheesman و نیم ارتفاع بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع بلوار I-25 و کلرادو بود ، که پنج تای آنها هنوز ایستاده اند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه بزرگ بود. در نتیجه یکی از این جلسات تنیس دیرهنگام ، OLC اولین باشگاه سلامتی چند منظوره و مستقل را طراحی کرد که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلورادو – اینورنس شناخته می شود.

از طریق موفقیت و روابط ایجاد شده توسط آن پروژه ، OLC در حال ورود به صنعت تناسب اندام و اوقات فراغت است. با هدایت هروی در هزینه ، این شرکت به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی ویژه برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the انجمن سلامتی پزشکی و پارک ها و مناطق تفریحی. کارکنان OLC به طور منظم به عنوان کارشناس طراحی در کنوانسیون ها و کنفرانس های صنعتی شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تمرکز آن صنعت – سفر – به طور چشمگیری تغییر کرده است. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع نامگذاری را در خارج از ایالت کلرادو مشخص نکرده بود. خوشبختانه ، در این دوره ، کار خارج از ایالت با OLC به کاهش کندهای دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 70 و 80 تهدید می کرد ، کمک کرد (AIA برای 1975 “زنده ماندن در هفتاد و پنج!” اعلام کرد). به نظر می رسید همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC شروع به سفر و فعالیت در ژاپن کرد ، که در زمانهای دشوار به عنوان منبع اصلی کار در طراحی تخصصی OLC ایالات متحده تبدیل شد و در نتیجه به معنای یک منبع پایدار از صنعت ، و همچنین مسافرت و موارد دیگر است.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات عمده در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران است. در حالی که انتظار می رفت همه معماران اصول اولیه طراحی دستی را در اوایل دهه 80 بدانند ، روشها و رویه ها برای معماران به طور چشمگیری و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم که اولین ماشین حساب دستی خود را در سال 1974 گرفتیم. اولین دستگاه کپی داخلی ما به زودی ارائه شد. سپس دستگاه فکس ، تلفن چند خطی ، سیستم پیام رسانی صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. “هروی در مورد برخی از تغییرات اولیه فناوری می گوید. با این حال ، از اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی مورد نیاز برای استفاده از حرفه ما نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید آن را حفظ کنیم. ما ابتدا مجموعه ای از فناوری ها را پذیرفتیم و با طرح بندی فوق العاده ، Master Spec ، Con-doc ، زمینه جدیدی را ایجاد کردیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم. ”

مدت کوتاهی پس از آن تغییر ناگهانی چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری رخ داد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، ضبط و ارائه استفاده می کنیم. لپ تاپ اغلب همه ابزارهای طراحی ما است. تخته های نقاشی ، لبه های مستقیم ، و رول های چاپ شده از یک خاطره نوستالژی صرف قدیمی.

پروژه های معروف

از پروژه های محلی و نیروی کار کوچک خود در دهه 80 ، OLC سرانجام رشد کرد و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به خدمات خود رسید تا به مشتریان خدمات محلی ارائه دهد. با درک اینکه نیازهای خاص و منحصر به فرد مشتریان ما به خدمات خاصی نیاز دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آبی و یک بخش طراحی داخلی را در راه قرار دادیم.

در چند سال گذشته OLC تعدادی امکانات بهداشتی و تناسب اندام ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای مجتمع برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • افزودن و ارتقاء در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه رفاه Deepak Chopra
  • چندین پروژه میزبانی برای توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز شرکت ما بر اساس نیازهای مشتریان ما است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارد – از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر محله شما. برای مدیران و کارکنان ما افتخار است که در طول 60 سال در پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کرده اند. به همین دلیل ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طراحی ما را طراحی کرده اند و افرادی که در این راه با آنها آشنا شدیم تشکر می کنیم.

با تأمل بر گذشته ، مطمئناً می توان گفت ، همانطور که در تبلیغات آمده است ، “ما چند چیز یاد گرفته ایم”. اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم اهمیت دارد ، ارزیابی می کند: روابط ، سرپرستی ، برنامه ریزی خوب و باز بودن.

شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC ، که امروزه معروف است ، توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA تاسیس شد.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *