kermanyy

Sunday, 24 October 2021

POCSO به اصرار خانواده دختران “بدبخت”: HC

POCSO به اصرار خانواده دختران “بدبخت”: HC


دادگاه عالی دهلی با ابراز نگرانی از شیوه “تاسف بار” پلیس مبنی بر استناد به مقررات تجاوز جنسی به اصرار خانواده دختری برای مخالفت با دخالت آنها با یک کودک ، گفته است که سختگیری قوانین POCSO “سوء استفاده” و ” سوء استفاده شده است ” به

دادگاه عالی که برای یک مرد 21 ساله که متهم به تجاوز به دختری خردسال بود که ادعا می کرد با او رابطه دارد ، وثیقه قائل شد ، گفت که نمی تواند دوستی این دو را نادیده بگیرد و افزود که به نظر می رسد FIR با اصرار خانواده دختر ارائه شد ، که از دانستن حامله بودن وی شرم داشتند و این باعث ایجاد واکنش اجتماعی در محله می شود.

“رابطه جنسی اجماعی در یک منطقه خاکستری قانونی پیدا شده است زیرا نمی توان اظهار داشت که رضایت یک خردسال از نظر قانون رضایت معتبری است. سوال کوتاهی که مطرح می شود این است که آیا خواهان (مرد) باید وثیقه دریافت کند یا نه.

“عدالت Subramonium”: “اگرچه آنچه که به یک شیوه معمول و تأسف بار تبدیل شده است این است که پلیس پرونده های POCSO را به درخواست خانواده دختری که با دوستی و رابطه عاشقانه وی با پسر مخالف است ارائه می دهد. بنابراین قانون نادرست اعمال می شود و متعاقباً مورد سوء استفاده قرار می گیرد.” پراساد

دادگاه گفت که سن مرد و دختر ، عکس هایی که به طور قاطع رابطه بین این دو را نشان می دهد و مغایرت اظهارات هنگام ثبت گزارش پزشکی ، FIR و قبل از قاضی آنها عوامل تخفیفی هستند تعادل نسبت به قرار وثیقه متهمان

او گفت که به نظر می رسد برای جلوگیری از شرمساری اجتماعی و خاتمه پزشکی حاملگی ، این FIR ارائه شده است که به آن رنگ استثمار جنسی داده و آن را در محدوده قانون حمایت از کودکان در برابر جرایم قرار می دهد. (POCSO) که لغو را فراهم می کند. از کودک آزاری

دادگاهی که خاطرنشان کرد این دختر هیچ اعتراضی به قید وثیقه برای این مرد ندارد ، گفت که هر دو تقریباً هم سن هستند و نمی توان از نظر دور داشت که متهم تنها 21 سال سن دارد و قبل از او زندگی دارد.

به دادگاه اطلاع داده شد که پس از آزادی با قید وثیقه ، این مرد با والدین خود در هاردوی ، اوتار پرادش می ماند و دادستانی آدرس را تأیید کرد.

به این مرد دستور داده شد وثیقه شخصی 50،000 روپیه با دو تضمین به همان میزان ارائه دهد و تا زمانی که تحت محاکمه قرار نگیرد ، منطقه هاردوی را ترک نکند.

دادگاه می گوید: “خواهان نباید مستقیم یا غیرمستقیم در شواهد و یا تلاش برای تأثیرگذاری بر شاهدان دستکاری کند. نقض هر یک از این شرایط منجر به لغو وثیقه اعطایی به درخواست کننده می شود.”

به گفته FIR ، این دختر شکایت کرد که 16 ساله بود و دانش آموز کلاس دوازدهم بود و در ژانویه سال گذشته مرد هنگام تحصیل در مدرسه از او استفاده کرد و قصد خود را برای دوست شدن اعلام کرده بود. با او اما مقاومت کرد

او ادعا کرد که در طول تعطیلی ملی COVID-19 سال گذشته ، هنگامی که او از محل یکی از دوستانش برمی گشت ، مرد او را متوقف کرد و او را به خانه برد و مقداری تنقلات به او داد و سپس بیهوش و بیهوش شد.

او ادعا کرد که وقتی از خواب بیدار شد ، احساس درد کرد و متوجه شد که مورد تجاوز قرار گرفته است ، اما در آن مرحله آن را برای خانواده اش فاش نکرد.

این دختر ادعا کرد که پس از مدتی که شروع به استفراغ کرد ، او را به پزشک منتقل کردند و مشخص شد که او باردار است و پرونده ای علیه این مرد تشکیل شد و متعاقباً در حاملگی خاتمه یافت.

این مرد در حالی که به دنبال وثیقه بود ، اظهار داشت که با دختر در مدرسه دوست شده است و در حالی که دختر 18 ساله بود ، او 21 ساله بود و شاکی توسط اعضای خانواده مجبور به تشکیل پرونده FIR شده بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *