kermanyy

Saturday, 23 October 2021

Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


ادویه کدو تنبل سرد

ممکن است در حال سقوط باشد اما اینجا هنوز گرم است. اگر می خواهید پاییز جانور را بدست آورید ، اما از گرما و ادویه های اصلی کدو تنبل خارج شده اید … من شما را دارم.

چه نعمتی در لباس مبدل – و مقدار زیادی قند اضافی! این دستور پختن ادویه کدو تنبل شیرین ، پاییز امسال شما را به فکر فرو می برد. این بهتر از هر چیزی است که سفارش می دهید و برخلاف 50 گرم شکر که در PSL خود پیدا می کنید ، این فقط 3 گرم قند است!

اما شما را تنها با کالری کمتر و قند کم کنار نمی گذارم. این همچنین به طور جدی به تقویت رفاه شما ، کاهش استرس و حتی مقابله با روزهای اضافی اضافی شما با خانم مادرزادی کمک می کند

ادویه قهوه کدو تنبل سرد با قند کم و مزایای تقویت روحیه

Miss Congeniality of My Wellness ترکیبی از سلامتی مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار با بدن است که با بدن شما برای بهبود رفاه شما کار می کند. در زیر برخی از مواد مورد علاقه من آمده است. بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

شیر مانه برای وضوح و تمرکز

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Prurines Mucana Y “لوبیا دوپا” – وزن را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل جنسی را تقویت می کند و روحیه را افزایش می دهد

Uan Vitex-chaste یا chasteberry ، می تواند بارداری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

ادویه قهوه کدو تنبل سرد با قند کم و مزایای تقویت روحیه

کرم شیرینی کدو تنبل سرد:

دم سرد 1/2 پیمانه
1 قاشق غذاخوری پودر کدو واقعی 1 فنجان شیر جو
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
کدو حلوایی 1/2 قاشق چایخوری

* مواد را با هم مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم صبر کنم تا این دستور غذا را امتحان کنم. من هرگز قهوه سرد را دوست ندارم (زیرا در هوای 90 درجه به معنای واقعی کلمه قهوه داغ می نوشم) اما این متفاوت است! من نمی توانستم نوشیدن را متوقف کنم! فقط مقدار مناسب طعم شیرین و خامه ای ، با ضرباتی از لرزش های PSL به شما احساس آرامش بخش می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال عادی خود در IG اضافه کنید و حتماًlovesweatfitness وLSFnutrition من را تگ کنید تا در صفحات ما به اشتراک بگذارید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *