kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Rams، Chargers فوتبال را در زمان نمایش به لس آنجلس می برد

Rams، Chargers فوتبال را در زمان نمایش به لس آنجلس می برد


به یاد دارید زمانی که لس آنجلس تیم NFL نداشت؟

این تا شش سال پیش بود. LA در حال حاضر دارای دو تیم است که رقبای قانونی Super Bowl هستند.

از سوی دیگر ، اکنون احساس می شود که شهر نیویورک تیم NFL ندارد.

فوتبال لس آنجلس – Rams and Chargers – این هفته با رکورد 5-1 ترکیبی می شود. نمایندگان فوتبال شهر نیویورک – غول ها و جت ها – در هفته 0-6 با یک بازی برنده بازی در چشم هستند.

قوچها از سنت لوئیس به LA بازگشتند. لوئیس در سال 2016. شارژرها در سال 2017 از سن دیه گو به سمت شمال حرکت کردند.

تیم رامز که هفته گذشته با 10 دور برد قهرمان مدافع عنوان قهرمانی سوپر بول بوکانیرز به پایان می رسد ، 3 بر صفر در بازی خانگی روز یکشنبه مقابل کاردینالس (3-0) به میدان می رود.

چارجرز پس از شکست یکشنبه گذشته سوپر باول نایب قهرمان در کانزاس سیتی ، 2-1 هستند و دوشنبه شب در خانه خود به مصاف رایدرز رفتند (3-0).

لس آنجلس در حال حاضر مملو از فوتبال خوب است در حالی که شهر نیویورک همچنان بدون هدف ادامه می دهد.

از آنجایی که تیم رامز به LA بازگشت ، آنها 50-33 با سه بازی پلی آف ، از جمله شکست در سوپر باول ، دارند. از زمان انتقال چارجرز به لس آنجلس ، آنها 35-32 هستند و دارای یک ظاهر پلی آف هستند و شبیه هم تیمی با جاستین هربرت مدافع جوان هستند.

متیو استفورد و دانیل جونز
تصاویر گتی ، چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

غولها ، از سال 2016 ، 29-54 هستند با یک نمای پلی آف ، از دست دادن کارت وحشی پنج سال پیش. Jets 23-60 هستند بدون بو در فصل بعد.

تیم رامز برای سومین بار در پنج فصل با مربیگری شان مک وی 3-0 صعود کرده و با تولد مدافع سابق مدافع سابق متیو استفورد ، که پس از 12 فصل در دیترویت به سر برد ، در فصل خارج از شیرها کنار رفت.

آنها در طول یک نمایش فوتبال در LA ، با طرفداران پر ستاره که شامل لبرون جیمز ، بازیگر Jason Sudeikis و خواننده رپ ، Dr. دره در ورزشگاه SoFi حضور یافت تا تاثیر هفته گذشته بر روی تام بردی و بوکز را ببیند. استفورد در پیروزی 34-24 چهار پاس TD به ثمر رساند و بردی را پشت سر گذاشت.

“[Stafford is] چراغ های بیرونی بازی می کنند ، “آرون دونالد ، مدافع رم و مدافع ساکن تهدید کرد. “من می دانم که او به کار خود و حتی در درجه بالاتر ادامه خواهد داد.”

اگر این اتفاق بیفتد ، رام ها به اندازه هر تیم سوپربول شانس خوبی برای رسیدن به LVI دارند که در ورزشگاه SoFi برگزار می شود. این باعث می شود رامز دومین تیم تاریخ NFL باشد که یک سال بعد از قهرمانی تیم بوک در تامپا در ورزشگاه خانگی خود یک سوپر جام بازی می کند.

“فقط سه بازی وجود دارد ، [we’ve] هنوز یک فصل طولانی است ، اما البته این هدف نهایی است ، این همان چیزی است که ما در حال اجرا هستیم. ” “این تنها چیزی است که من در حال اجرا هستم. ”

شارژرها
جاستین هربرت
گتی ایماژ

همینطور ، شارژرها ، که در فصل دوم خود SoFi و بازی برتر هربرت را به اشتراک می گذارند ، هر هفته بهتر می شوند.

مربی براندون استالی پس از پیروزی بر سران تیم ها ، که در زمان قهرمانی هربرت در ثانیه های پایانی به ثمر رسید ، گفت: “ما می خواهیم توپ را در دست جاستین هربرت بگذاریم و نتیجه گیری باشیم. ما خوش شانس هستیم که یک بازیگر گانگستر داریم. “

برد چارجرز بعد از آنکه هفته قبل در خانه مقابل کابوی ها شکست خورد ، بسیار مهم بود.

دروین جیمز ، ایمنی چارجرز ، می گوید: “شما باید در بازی های این چنینی در این لیگ پیروز شوید تا خودتان را جدا کنید.”

لس آنجلس دارای فوتبال هیجان انگیز است ، با پتانسیل بی پایان. در شهر نیویورک امیدی نیست.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *